23 травня
Завантажити ще

Злату Огнєвіч знову переслідує чоловік, який погрожував їй вбивством

Злату Огнєвіч знову переслідує чоловік, який погрожував їй вбивством
Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Співачка Злата Огнєвіч знову поскаржилася на переслідувача, який раніше загрожував їй та її родині вбивством. У сторіс Instagram зірка опублікувала відео, в якому попередила шанувальників, що зараз чоловік працює в таксі. На прохання пояснити, чому він знову її чатує, шанувальник поспішив відповісти, що приїхав не заради співачки, а "на доставку".

- Звертаюся до служби [таксі] публічно. Вадим Лебідь. Знайомтеся, знову з'явився переслідувач. Номери авто також зняли. У вас працює водій, який погрожував вбивством мені та моїй родині. І він возить ваших пасажирів. На мою думку, це - небезпечно. Вживіть належних заходів. Такі люди не мають права працювати у таксі, – написала Злата.

За даними ЗМІ, йдеться про біженця з Черкаської області, який переслідував Злату близько п'яти років. У 2019 році він погрожував розправою їй та її родині. Тоді поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про загрозу вбивством, але суддя навіть не розглянула цю справу. У червні 2023 року до будинку артистки кілька разів приходив і благав про зустріч ще один настирливий шанувальник, на якого вона написала заяву до поліції.

Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Новини по темі: Злата Огневич