Завантажити ще

LP вибачилася перед українцями за фото в худі з триколором

LP вибачилася перед українцями за фото в худі з триколором
Фото: instagram.com/iamlpofficial

Американська співачка LP вибачилася перед українцями за фото в худі з триколором, яке їй подарували російські фанати. У сторіс Instagram зірка опублікувала звернення, в якому заявила, що визнала помилку і шкодує про зроблене.

- Привіт усім, я хочу вибачитися перед моїми друзями та шанувальниками в Україні, які були справедливо ображені і яких зачепив мій бездумний пост, в якому я дякувала деяким російським фанатам за худі, яке вони мені виготовили, з моїм логотипом та російським прапором. Я глибоко шкодую про свою нечутливість цього разу. То була серйозна помилка. Мені дуже шкода. Я хочу ясно дати зрозуміти, що я люблю і підтримую Україну і завжди це робитиму, - підкреслила виконавиця.

Артистка також уточнила, що, незважаючи на свій вчинок, продовжить підтримувати Україну.

- Нині, коли виповнилося два роки повномасштабного вторгнення, Україна потребує підтримки більше, ніж будь-коли. Моїм посланням є і завжди буде любов та підтримка українського народу. Прийми мої скромні вибачення, Україно. Мені щиро шкода, будь ласка, знайте, що я завжди турбуюся за вас, люблю і підтримую . Слава Україні, - підсумувала зірка.

Через скандал у Литві скасували концерт виконавиці, а міністр культури країни Симонас Кайрис заявив, що шанувальники зірки також мають "оцінити" її поведінку. Водночас він підкреслив, що потрібно проводити різницю між виконавцями, які відкрито підтримують російський режим і війну, і подібними випадками, коли "людина повністю відірвана від контексту".

Фото: instagram.com/iamlpofficial

Фото: instagram.com/iamlpofficial

Новини по темі: Співачки