Завантажити ще

Литва скасувала концерт американської співачки LP після відео у худі з триколором

Литва скасувала концерт американської співачки LP після відео у худі з триколором
Фото: instagram.com/iamlpofficial/

У Литві скасували концерт американської співачки LP через відео у худі з триколором, яке їй подарували російські фанати. Виступ мав відбутися 4 березня у Каунасі в рамках світового туру артистки. Про це пише литовське видання LRT з посиланням на "Жальгіріс Арена" та організатора Medusa Concert.

- У "Каунас Жальгіріс" є чітка громадянська та ціннісна позиція - ми рішуче підтримуємо Україну. Разом з організаторами заходу ми прояснюємо ситуацію з учорашнього вечора, але, як ми і заявили вчора у соціальних мережах, наша позиція залишається твердою - концерт має бути скасовано, - сказав керівник відділу організації заходів "Жальгіріс Арени" Мантас Ведрікас.

За словами організаторів, після розмови з керівництвом артистки стало зрозуміло, що LP дуже шкодує про свою необачність, а також що не подумала, що може образити так багато людей.

Міністр культури Литви Симонас Кайріс заявив, що шанувальники американської співачки також мають "оцінити" її поведінку. Одночасно він наголосив, що потрібно проводити відмінність між виконавцями, які відкрито підтримують російський режим і війну, і подібними випадками, коли "людина повністю відірвана від контексту".

27 лютого після обурення фанатів LP видалила відео і записала нове звернення, у якому заявила, що пишається своїми слухачами по всьому світу і знає, що у балтійських країнах багато українських біженців, яких вони підтримують.

З початку повномасштабного вторгнення LP багато разів виступала на сцені з українським прапором у руках. 

 

Новини по темі: скандал