28501
0
Завантажити ще

Wellboy після суду зі своїм лейблом розповів про примирення з продюсерами та нові умови контракту

Wellboy після суду зі своїм лейблом розповів про примирення з продюсерами та нові умови контракту
Фото: прес-служба Wellboy

Співак Wellboy (Антон Вельбой) вперше розповів, як йому вдалося помиритися з продюсерами лейблу Papa Music. В інтерв'ю "ЖВЛ" артист зізнався, що його рішення дострокового розірвання контракту з компанією "було імпульсивним", а відновити співпрацю вдалося шляхом тривалих переговорів.

– Вирішили примиритися, бо мені складно самому і їм без мене складно. І варіантів інших не було. Навіщо ці скандали та сварки. Ми сіли, подумали і вирішили продовжувати працювати та робити так, як ми домовилися, - розповів артист.

За словами виконавця, перед поновленням творчої співпраці він із лейблом прописав нові умови в договорі, згідно з яким він і продюсери тепер є партнерами.

– Ми працюємо зараз як партнери. Загалом можна сказати, що ми працюємо без договору. Ми просто домовились і все. Тобто старий відпрацьовую, бо він у мене на сім років. І ще залишилося чотири чи три… Але на інших умовах трішечки з погляду відсотків і з погляду співпраці, команди та творчих моментів. Тому що мені головне, щоби комфортно працювати, - пояснив виконавець.

Wellboy також залагодив питання компенсації за незаконне виконання пісень без дозволу Papa Music. Наразі співакові не доведеться виплачувати 300 тисяч доларів штрафу.

У квітні минулого року Антон Вельбой достроково розірвав контракт із лейблом та почав виступати під новим ім'ям ANTON VELBOI. Лейбл за контрактом мав право на бренд Wellboy і весь цей час продовжував випускати треки, використовуючи штучний інтелект і технологію дипфейків. У листопаді артист відновив роботу із командою Papa Music.

Новини по темі: Wellboy