Завантажити ще

Суд зобов'язав Антона Вельбоя виплатити колишнім продюсерам 300 тисяч доларів

Суд зобов'язав Антона Вельбоя виплатити колишнім продюсерам 300 тисяч доларів

Антон Вельбой програв суд лейблу Papa Music та повинен виплатити 300 тисяч доларів за дострокове розірвання контракту. У співака є можливість подати апеляцію. Про це заявила пресслужба лейблу.

- Повідомляємо, що суд першої інстанції задовольнив позов ТОВ «ПАПА МЬЮЗІК» до Антона Вельбоя та зобов’язав останнього виплатити на користь лейблу компенсацію у розмірі 300 000$ за дострокове розірвання Договору. Це саме та сума, яку лейбл «ПАПА МЬЮЗІК» заявляв у своїх позивних вимогах, - сказано у заяві.

Лейбл заявив, що готовий піти на зустріч співаку та призначити лояльні умови відпрацювання грошей.

- Ми також розуміємо, що можливо Антон Вельбой подасть апеляцію, але це тільки ускладнить ситуацію між нами. Ми публічно повідомляємо, що не дивлячись на все негативне, що відбулось між нами за останні пів року, ми готові піти на зустріч Антону Вельбою у вирішенні цього питання і створити для нього лояльні умови для відпрацювання присудженої компенсації та успішного продовження ним музичної кар’єри. Свою пропозицію ми йому передали, - заявили у Papa Music. 

У квітні Антон Вельбой достроково розірвав контракт із лейблом Papa Music і почав виступати під новим ім'ям ANTON VELBOI. Лейбл має права на бренд Wellboy і весь цей час продовжує випускати треки, використовуючи штучний інтелект та технологію діпфейків.

З 2021 року продюсером Wellboy був Юрій Бардаш, який після початку повномасштабного вторгнення переїхав до країни-агресора Росії. Wellboy розірвав співпрацю з ним та у грудні 2022 року став частиною лейблу Papa music, який створила команда артистів та продюсерів, що працювала з Бардашем. 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений PAPA MUSIC (@papa.music.ukraine)

 

Новини по темі: Wellboy