Завантажити ще

Wellboy зі скандалом розірвав співпрацю з Papa music - лейбл подає до суду (оновлено)

Wellboy зі скандалом розірвав співпрацю з Papa music - лейбл подає до суду (оновлено)
Фото: instagram.com/a.wellboy/

Антон Вельбой (Wellboy) розриває співпрацю з музичним лейблом та продюсерським центром Papa music і надалі буде працювати як незалежний артист. Про це він написав в Інстаграм.

- Я особисто заморивсь, хачю любві тупію і хочу вам повідомити, що я перестаю співпрацювати з @papa.music.ukraine. Я буду працювати сам, важко сказати чи будуть хіти чи не будуть, чи будуть гарні кліпи чи ні, але будь які зміни це на краще, - написав Вельбой. 

Один із засновників лейблу Євген Тріплов дізнався про це рішення із посту в Інстаграм і заявив, що Антона "переманила" колишня директорка артиста Марта Останкова, яку звільнили "за алкоголізм" та "фінансові махінації".

- Марта людина мстива. Накрутила Антона і його маму. Люди вклали в Антона більше 200 тисяч доларів, працювали з ним два роки, зробили всі його хіти, його зробили, як артиста. І тепер, коли можна повертати інвестиції, Марта сказала Антону "Давай ми не будемо ні з ким ділитися. Але ми будемо все це вирішувати у юридичній площині і подивимося хто правий, - заявив Тріплов у відеозверненні.

З 2021 року продюсером Wellboy був Юрій Бардаш, який після початку повномасштабного вторгнення переїхав до країни-агресора Росії. Wellboy розірвав співпрацю з ним та у грудні 2022 року став частиною лейблу Papa music, який створила команда артистів та продюсерів,що працювала з Бардашем. Першими артистами нового лейблу стали гурти "Корупція" та Quest Pistols, Viktoria Niro, Kovalevskiy & Raphail.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Антон Вельбой (@a.wellboy)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Євген Тріплов (@triplov)

Новини по темі: Wellboy