28501
0
22 квiтня
Завантажити ще

Зірка "Будиночку на щастя" Костянтин Войтенко розповів, як познайомився з майбутньою дружиною

Зірка
Фото: прес-служба Нового каналу

Український актор Костянтин Войтенко вперше розповів про знайомство з обраницею, якій зробив пропозицію у День святого Валентина. За словами артиста, закохані почали близько спілкуватися на початку повномасштабної війни. Тоді Войтенко займався волонтерською діяльністю і мав залишити бронежилет для бійця на фронті у знайомих. Приїхавши за вказаною адресою, він зустрівся з Наталією, яка повернулася до України з Польщі у пошуках кішки.

– На початку повномасштабної війни я активно займався волонтерською діяльністю. І от прийшов черговий запит на бронежилет. Мав залишити його у знайомих, аби ті передали військовому. Коли приїхав віддавати бронік, двері мені відчинила Наталі. Вона буквально на дві доби приїхала з Польщі, аби знайти кішку, яка загубилася. З Наталі вже були знайомі, але я взагалі не очікував її побачити. Ми обійнялися, і ці обійми вийшли такими незвичайними й дивовижними, що все одразу стало зрозуміло, - зізнався актор у коментарі Новому каналу.

Після цього дівчина знову поїхала за кордон на місяць, і між ними почалося листування.

- Наступного дня Наталі надіслала мені фото з кішкою, яку їй таки вдалося знайти. Після цього знову поїхала до Польщі, між нами зав’язалася переписка. За місяць вона повернулася з сином в Україну, і ми вже не розлучалися. Бачилися щодня! А згодом почали жити разом.

Войтенко думав, що після розлучення більше ніколи не одружиться, і не приховував цього від нової коханої, проте сильні почуття до дівчини змінили його думку.

- Цікавий факт: я був упевнений, що більше ніколи не одружусь. І не приховував від Наталі. Ми з нею розмовляли про це ще на початку нашого спілкування. Але справжні почуття роблять дива! – поділився актор. – Я ніколи не відчував такого кохання до когось і щоб так кохали мене. Тому переконання, що залишуся холостим, зруйнувалося доволі швидко.

Для Костянтина це буде другий шлюб. Близько 7 років він був одружений з танцівницею та актрисою Валентиною Войтенко. Пара розлучилася восени 2022 року. Після розриву Валентина зізналася у соцмережах, що була жертвою домашнього насильства. У відповідь актор заперечував, що піднімав руку на дружину. Ексзакохані мають 6-річну доньку Емілію.

Костянтин Войтенко родом із Дніпра. 2011 року брав участь у проєкті "Україна сльозам не вірить". Відомий за ролями в серіалах "Коли ми дома", "Село на мільйон", "Будиночок на щастя", "Пес", а також у фільмах "Синевір" та "Параджанов".

Костянтин зробив пропозицію коханої у День святого Валентина Фото: прес-служба Нового каналу

Костянтин зробив пропозицію коханої у День святого Валентина Фото: прес-служба Нового каналу

Улюблені вже познайомили своїх дітей Фото: прес-служба Нового каналу

Улюблені вже познайомили своїх дітей Фото: прес-служба Нового каналу

Новини по темі: Весілля Актори