28501
0
3 березня
Завантажити ще

Зірка "Будиночку на щастя" Віталіна Біблів зізналася, чому не наважується стати матір'ю

Зірка
Фото: скриншот видео youtube.com/Аліна Доротюк

Актриса Віталіна Біблів пояснила, чому не наважується стати матір'ю. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк 43-річна артистка зізналася, що сьогодні боїться народжувати дітей через війну та думки про невизначеність майбутнього малюка.

– Стосовно дітей у мене відчуття доволі нестабільне. Саме зараз я боюся народжувати дітей. Я не знаю що на них чекає. І саме цей фактор війни він трохи мене… Я боюся. А що якщо раптом? Якщо я можу захистити цю ненароджену дитину – такі мої думки останні два місяці – то може, варто й не народжувати її, – зазначила Віталіна.

Акторка не виключає того, що в майбутньому може всиновити дитину. За словами Біблів, такі думки у неї виникали ще до початку повномасштабного вторгнення.

- Зараз дуже багато дітей без батьків, яким ти можеш бути мамою. Я думала про це (усиновлення. – Авт.) ще до початку вторгнення. Як була маленькою, то мріяла мати велику сім'ю і семеро дітей. Я дуже багато сил віддала будучи дитячим аніматором. А там як бог дасть. Якщо дасть, то звичайно будемо народжувати, - наголосила артистка.

Віталіна в інтерв'ю рідко ділиться подробицями особистого життя. Зокрема, актриса відмовляється коментувати стосунки зі своїм чоловіком. Українським глядачам вона відома за ролями в серіалах "Жіночий лікар", "Будиночок на щастя", "Слуга народу", "Люся Інтерн".

Новини по темі: діти зірок Актриса Діти