13 червня
Завантажити ще

Король Чарльз III госпіталізований до клініки для лікування доброякісної пухлини простати

Король Чарльз III госпіталізований до клініки для лікування доброякісної пухлини простати
Фото: Stephen Pond/Getty Images

Король Великобританії Чарльз III ліг у лікарню для проходження планового лікування простати. Про це повідомляє ВВС з посиланням на представників Букінгемського палацу.

Монарх прибув до приватної клініки, в якій минулого тижня прооперували Кейт Міддлтон, разом зі своєю дружиною королевою Каміллою. Перед запланованим лікуванням подружжя разом відвідало невістку. Скільки часу король пробуде у лікарні - наразі невідомо. Публічні виступи та прийоми Чарльза III відклали на невизначений термін.

Про те, що у короля виявили доброякісну пухлину простати, стало відомо минулого тижня. Монарх оприлюднив інформацію про проблеми зі здоров'ям, щоб закликати інших чоловіків стежити за своїм самопочуттям та робити чек-ап організму, зокрема проходити перевірку простати.

Раніше у Букінгемському палаці спростували чутки про онкологію Кейт Міддлтон. Наразі 42-річна принцеса Вельська відновлюється після планової операції на черевній порожнині. Вона пробуде у клініці 10-14 днів, після чого повернеться додому для подальшої реабілітації. За даними Букінгемського палацу, принцеса навряд чи зможе "повернутися до виконання державних обов'язків до Великодня".