28501
0
26 лютого
Завантажити ще

Олександр "Терен", який втратив обидві ноги на фронті, разом із зірками перевірить міста на безбар'єрність

Олександр
Фото: скріншот youtube.com/TERENUA

Боєць ЗСУ Олександр "Терен" Будько з Рівного, який втратив обидві ноги на фронті, запустив свій тревел-проєкт "Відвал ніг, або All інклюзів" на YouTube. Це розважальне інклюзивне шоу, в якому Олександр разом із друзями досліджує українські міста на безбар'єрність (необмежений доступ до предметів, сервісів та різних об'єктів незалежно від наявності інвалідності чи хвороби. – Авт.).

За форматом шоу Будько разом зі знаменитостями, сидячи у візках, відвідають найвідоміші туристичні маршрути, пам'ятки, музеї. Гостями перших випусків проєкту стануть Маша Єфросиніна, Вася Байдак, Володимир Дантес, Саша Зарицька та блогер Однією Правою.

Шоу має комічне забарвлення, хоч і вказує на проблематику інклюзивності у нашій країні. Прем'єра проєкту відбудеться вже у лютому, а нові випуски на каналі виходитимуть кожні два тижні.

До повномасштабної війни Будько працював баристою у Києві. Після початку повномасштабного вторгнення Росії до України приєднався добровольцем до батальйону "Карпатська Січ". У травні 2022-го під час боїв у Харківській області отримав тяжке поранення та втратив обидві ноги. Після лікування в Україні "Терен" вирушив до США на протезування та проходив реабілітацію.

Новини по темі: проекти військові