28501
0
24 квiтня
Завантажити ще

Співачка ЛУНА вдруге стала мамою

Співачка ЛУНА вдруге стала мамою
Фото: instagram.com/kri_luna

Співачка ЛУНА (Кристина Герасимова) вдруге стала мамою. У зірки та її чоловіка, музиканта Олександра Волощука, 21 січня народився син, якого пара назвала Микитою. Радісною новиною артистка поділилася в Instagram, виклавши портретні знімки на останніх місяцях вагітності.

– Рада повідомити саме сьогодні, що 11.01.24 о 14:26 у першому пологовому будинку міста Києва народився на світ наш син - Микита Олександрович Волощук. Тож, сама щаслива на світі, приймаю ваші привітання !
Поки що бракує слів, щоб описати все, що я відчуваю …можливо трохи згодом! Насолоджуюсь кожною секундою разом... це велике, велике щастя для всієї нашої родини! – повідомила виконавиця.

Про те, що знову стане мамою, Крістіна зізналася у липні 2023 року. Для подружжя це перша спільна дитина. Артистка також виховує сина від продюсера Юрія Бардаша, який втік у РФ. Останній у 2018 році звинуватив екскохану у зраді з Волощуком, якого вважав найкращим другом. У відповідь Олександр заявив, що продюсер неодноразово піднімав руку на артистку. Сама ЛУНА в інтерв'ю журналістам розповідала, що вважає Олександра коханням всього свого життя. Пара одружилася у серпні 2021-го.

Фото: instagram.com/kri_luna

Фото: instagram.com/kri_luna