Завантажити ще

В Івано-Франківську затримали зірку "Х-фактора" Мацевка, якого розшукували через підробку документів

В Івано-Франківську затримали зірку
Фото: instagram.com/andriy_macevko

В Івано-Франківську затримали чоловіка, який підозріло поводився і намагався уникнути зустрічі з правоохоронцями. Побачивши поліцейських, він намагався втекти. У поліції не назвали ім'я затриманого, проте журналісти місцевого видання "Галка" стверджують, що йдеться про зірку "Х-фактора" Андрія Мацевка.

За даними правоохоронців, 38-річний чоловік два роки перебував у розшуку Шевченківським управлінням поліції ГУНП у Києві як особа, яка ховається від органів досудового розслідування. Його підозрюють у підробці документів.

- При встановленні особи було з'ясовано, що 38-річний чоловік перебуває в активному розшуку Шевченківським управлінням поліції ГУНП у місті Київ як особа, яка ховається від органів досудового розслідування. Чоловіка запросили до Івано-Франківського районного управління поліції для з'ясування обставин справи та складання відповідних адміністративних матеріалів, - йдеться у повідомленні.

У квітні 2021 року правоохоронці затримали Мацевка під час спроби потрапити до метро Києва за підробленим пенсійним посвідченням. Під час бесіди із представниками поліції чоловік заявив, що липове посвідчення йому "підкинув колишній друг".

Андрій Мацевко, він же Андрій Смерека, здобув широку популярність у першому сезоні шоу "X-фактор" під час відбору у Львові у 2010 році. Виступ викликав у глядачів бурхливу реакцію, а от члени журі манеру виконання не оцінили. Але після виходу передачі Андрій став дуже відомим і отримав псевдонім "Смерека". 2011 року він також брав участь у шоу "Україна має талант" і там теж відбір не пройшов.

Фото: galka.if.ua

Фото: galka.if.ua