Завантажити ще

Ексдружина Джеджули заявила, що він через суд вимагає повернути їхню доньку до України

Ексдружина Джеджули заявила, що він через суд вимагає повернути їхню доньку до України
Фото: instagram.com/yla__yla

Колишня дружина телеведучого Андрія Джеджули Юлія Леус заявила, що шоумен через суд вимагає повернути їхню доньку до України з Польщі. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк Юлія розповіла, що київський суд, який взяв до уваги висновок служби у справах дітей, зобов'язав її з дочкою повернутися додому протягом 10 днів. За словами Леус, екскоханий через суд також просив встановити час спілкування з дитиною, не враховуючи її графік.

- Батько моєї дитини навіть на відстані не дає нам спокійно жити. Вже дійшло до тої точки, що просто вже нестерпно все це терпіти. Вчора відбувся суд. Він просив суд, щоб дитина була з ним з неділі з 15:30 до середи 15:30. Щоб дитина була з ним через день народження. Також Новий рік, 8 Березня, щоб у його якісь поїздки [він був із дитиною] по два тижні. А в мене, виходить, нічого немає. Я тільки маю з нею ці три дні жити там, де живе він, за його місцем проживання. Я не маю права виходити заміж, виїхати в інше місто або в іншу країну. Я не можу поїхати в якусь відпустку, бо частину тижня він має бути з дитиною. Я на суді багато з чого сміялася, бо це взагалі безглуздо, - уточнила Юлія. - Так ось, сьогодні я дізналася, що суд це все задовольнив. Мені незрозуміло, як це може бути. Я дитину до трьох років виховувала сама, він ніколи не брав участі в лікуванні. Скільки у мене дитина хворіла на складні хвороби, ця людина навіть жодного разу не запропонувала якоїсь допомогти.

Леус додала, що Джеджула вже нібито подав заяву до Міністерства юстиції Польщі із запитом виконати рішення суду. Дівчина має намір оскаржити рішення в апеляційному суді.

- Він просто хворіє тим, щоб робити це на зло мені. Він зовсім не думає про дитину. Я просто шокована з цього. Звичайно, я подаватиму апеляцію, бо я не розумію службу у справах дітей, яка торік призначила графік дитині, який він собі вигадав. Я суд попросила дати мені вихідний нормальний і йому один вихідний, щоб він був повноцінний день з дитиною і я. Субота чи неділя, хай обере. І будь-яких два дні у будні з 9:00 ранку до 21:00 вечора. Я ж не сказала, що я не даю дитину чи ще щось. Такого ніколи не було. Але він собі захотів і позивається за цей графік [зустрічей із дитиною], - поділилася ексдружина шоумена. – Зараз він подав позов до Міністерства юстиції Польщі на мене. Я в суді у нього питаю: "Навіщо ти подаєш заяву, якщо ми тут майже два місяці і ти жодного разу не зателефонував нам по відеозв'язку?" На це запитання я не отримала відповіді. Не сходиться нічого. Сходиться лише те, що це все на зло мені. Дитина йому не потрібна. Звичайно, я боротимуся.

Скандал навколо шоумена Андрія Джеджули та його екскоханої Юлії Леус розгорівся у грудні 2020 року. Тоді дівчина потрапила до лікарні через загрозу викидня. За її словами, виною тому став стрес через сварку з чоловіком. Леус заявила, що Джеджула підняв на неї руку. Телеведучий усі звинувачення дружини спростовував. Він стверджував, що конфлікти із дружиною виникали, коли Леус начебто вживала алкоголь.

Пізніше в інтерв'ю Ганні Олицькій Юлія також заявила, що колишній чоловік "бив її у період вагітності", "підкидав їй наркотики в каву", "через пів року стосунків позичав гроші у розмірі 2 тисячі євро", "ходив грати в азартні ігри щоп'ятниці ". У відповідь шоумен подав позов до суду на захист честі й гідності, який зрештою виграв.

Пара була разом понад чотири роки. У лютому 2021 року у них народилася дочка Аделіна. Ще рік після розставання пара перебувала у шлюбі, оскільки за законом їх не могли розлучити до досягнення спільною дитиною віку 1 рік. У шоумена також є син Даніель від співачки Санти Дімопулос, а в Юлії - ​​доросла дочка від попередніх стосунків.

Рішення суду за позовом Джеджули Фото: youtube.com/Аліна Доротюк

Рішення суду за позовом Джеджули Фото: youtube.com/Аліна Доротюк

Рішення суду за позовом Джеджули Фото: youtube.com/Аліна Доротюк

Рішення суду за позовом Джеджули Фото: youtube.com/Аліна Доротюк

Новини по темі: Суд Андрій Джеджула