Завантажити ще

Джеджула заявив, що більшість сварок в родині траплялося, коли дружина випивала

Джеджула заявив, що більшість сварок в родині траплялося, коли дружина випивала
Фото: instagram.com/djedjula

Шоумен і телеведучий Андрій Джеджула заявив журналістам, що більшість сварок з дружиною Юлією Леус відбувалися, коли дівчина вживала алкоголь. Новими подробицями сімейного конфлікту Джеджула поділився у програмі "Не бреши мені" на телеканалі LIVE.

- Вона не терпить жодної критики і т.д. Тобто конструктивної навіть. Просто можеш щось обговорювати і кажеш: "Юль, ти не маєш рації". І все, спалахує моментально. На ці знаки мені треба було якось трохи раніше звертати увагу. Її ставлення до того, до того, до того.... Я це, напевно, пропустив повз вуха і не вважав  це сильно значущим на той момент. Ну перебрала дівчина. Юля знає, як перебрати. Ми розуміємо, про що ми говоримо. Алкоголь. Коли вона п'є (ми довго боролися, щоб я цей спалах не пропустив), включається демон всередині. Це інша людина. Начебто одного вийняли, а іншого вставили. 90% всіх сварок сталися, коли Юля випила, - розповів Андрій.

Юлія Леус ж поскаржилася на те, що чоловік доводив її до істерик і часто застосовував силу: - Скандали були завжди. Він обзивав, принижував мене, в обличчя плював. Всіляко провокував, виводив на емоції, я могла посуд бити і він теж - вся кухня була у склі. Андрій це знімав на відео і загрожує, що виставить на публічний огляд, - уточнила обраниця ведучого.

Сам же Джеджула звинувачення дружини заперечує. Більш того - шоумен скаржиться, що дружина давала йому стусанів: - Вона різка, дуже різка, скажімо так. Я навіть жартував перед весіллям, що одружуюся з "паханом" жіночої в'язниці. Одного разу ні за що отримав сумкою по голові, тому що Юля може перебрати алкоголю, - додав він.

Ведуча проекту Леся Матвєєва і психіатр/психотерапевт Спартак Субота, прослухавши історії обох, дійшли висновку, що подружжя перебувало у співзалежних стосунках.

- Є агресор і є жертва - вони постійно змінюють позиції і конфліктують. Юля залежала від уваги Андрія, а він відчував себе сильним, коли дружина страждала, - зазначив Середа.

Історія питання

У грудні 2020-го Леус потрапила до лікарні через загрозу викидня. Дівчина заявила, що у неї стрес через конфлікт з чоловіком. Нібито в момент сварки чоловік підняв на неї руку. Претензії дружини шоумен тоді назвав "гормональним вибухом" і спростував, що бив її. Пізніше телеведучий написав пост в Інстаграмі, де пояснив, що не коментував розлад у стосунках, оскільки у нього також були зобов'язання у зв'язку з роботою на телеканалі "Дім".

Джеджула і Леус були разом більше чотирьох років. У лютому 2021-го у подружжя народилася дочка Аделіна. У телеведучого також є 12-річний син Даніель від співачки Санти Дімопулос, а у Юлі - доросла дочка від попередніх стосунків.

Новини по темі: скандал Андрій Джеджула