28501
0
22 квiтня
Завантажити ще

Джеджула виграв суд у ексдружини і зобов'язав інтерв'юера Олицьку спростувати інформацію про нього

Джеджула виграв суд у ексдружини і зобов'язав інтерв'юера Олицьку спростувати інформацію про нього
Фото: instagram.com/djedjula

Телеведучий і шоумен Андрій Джеджула виграв суд у ексдружини Юлії Леус, яка звинуватила його в побоях та приниженнях в одному з випусків YouTube-проєкту "Без комплексів". За рішенням суду, колишня дружина Джеджули має виплатити йому 1 гривню як моральну компенсацію за звинувачення. Про це шоумен повідомив у соцмережах, прикріпивши відповідні документи.

- Борітеся і поборете… Суд закінчився торжеством правосуддя… У 2021 році мати моєї доньки почала активно поливати мене брудом, в результаті: втрата деяких проектів, декілька місяців буллінгу від людей, на яких це спрацювало, від ЗМІ яким всеодно про що, аби треша побільше і відоме ім‘я (а це як виявилося більшість)! Загалом час розставив все на свої місця, а особливо з початком війни і показав, хто є хто! Ситуація зі ставленням повністю змінилась, адекватні люди зробили висновки, - заявив Джеджула.

Суд також зобов'язав ексдружину шоумена Юлію Леус та інтерв'юера Анну Олицьку спростувати подану у випуску неправдиву інформацію про нього. Джеджула стверджує, що це відео завдало шкоди його репутації та професійній кар'єрі.

- Всі тези з цієї «програми» розлетілися нашими ЗМІ, що неабияк вплинуло на мою професійну діяльність та звичайне життя! Ця історія для мене стала принциповою, бо у Святій Біблії сказано: «Добре ім’я ліпше за велике багатство, повага ліпша за срібло й золото». Цей процес був не про гроші! ВСІ СУДОВІ ВИТРАТИ ОПЛАТИВ Я, головна мета - ЦЕ СПРОСТУВАННЯ НЕПРАВДИВОЇ, та ТІЄЇ, що ПАПЛЮЖИТЬ ЧЕСТЬ, ГІДНІСТЬ І РЕПУТАЦІЮ ІНФОРМАЦІЇ В ПОДІБНИЙ СПОСІБ ЯК І БУЛО ЇЇ РОЗПОВСЮДЖЕНО!! Тобто обидві фігурантки мають за РІШЕННЯМ СУДУ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ, якщо поважають його, ЗІБРАТИСЯ РАЗОМ І У ТІЙ САМІЙ «програмі» СПРОСТУВАТИ ФЕЙКИ! – зазначив телеведучий.

Скандал навколо шоумена Андрія Джеджули та його екскоханої Юлії Леус розгорівся у грудні 2020 року. Тоді жінка потрапила до лікарні через загрозу викидня. За її словами, виною тому став стрес через сварку з чоловіком. Леус заявила, що Джеджула підняв на неї руку. Телеведучий все звинувачення дружини спростовував. Він стверджував, що конфлікти із дружиною виникали, коли Леус приймала алкоголь.

Пізніше в інтерв'ю Анні Олицькій Юлія також заявила, що колишній чоловік "бив її у період вагітності", "підкидав їй наркотики в каву", "за пів року відносин позичав гроші у розмірі 2 тисячі євро", "ходив грати в азартні ігри щоп'ятниці ". У відповідь шоумен подав позов до суду на захист честі та гідності.

Андрій та Юлія були разом понад чотири роки. У лютому 2021-го в екскоханих народилася дочка Аделіна. Ще рік після розлучення пара перебувала у шлюбі, оскільки за законом їх не могли розвести до досягнення спільною дитиною віку 1 рік. У телеведучого також є 14-річний син Даніель від співачки Санти Дімопулос, а у Юлії - доросла дочка від попередніх стосунків.

Фото: instagram.com/djedjula

Фото: instagram.com/djedjula

Фото: instagram.com/djedjula

Фото: instagram.com/djedjula

Новини по темі: Суд Андрій Джеджула