Завантажити ще

Каньє Вест та Ty Dolla $ign у специфічному контексті згадали про Україну у новій пісні

Каньє Вест та Ty Dolla $ign у специфічному контексті згадали про Україну у новій пісні
Фото: Brandon Magnus/Getty Images

Американські реп-виконавці Каньє Вест та Ty Dolla $ign презентували трек Vultures, у якому згадали про Україну. Щоправда, у тексті пісні про нашу країну йдеться у несподіваному контексті. Прем'єра нової композиції відбулася на стрімінгах 22 листопада.

У рядку, який читає Ty Dolla $ign говориться:

"She want me to put some of this coke in her butt, ugh, She Russian, I beat up the p*ssy for Ukraine".

"Вона хоче, щоб я поклав трохи коксу їй у дупу, фу. Вона російська, я тр*хнув дівку за Україну".

В іншому куплеті пісні Каньє Вест у своєму стилі відповів на закиди в антисемітизмі:

"Runnin’ hooligan, and we with the foolishness, How I’m anti-semitic? I just fucked a Jewish bitch".

"Хулігани, ми дуркуємо, Який я антисеміт? Я щойно тр*хнув єврейську с*ку".

Вищезгаданий рядок - відсилка на скандальні висловлювання співака. Спочатку артист звинуватив музиканта Шона Комбса (P. Diddy) у тому, що того нібито контролюють якісь "впливові євреї", і написав у соцмережах, що включає "смертельний режим третього рівня" проти євреїв. Пізніше, на показі бренду Yeezy в рамках паризького Тижня моди, музикант з'явився перед публікою в лонгсліві із зображенням Папи Римського Іоана Павла II та написом White Lives Matter ("Життя білих мають значення") - переінакшене гасло руху захисту прав афроамериканців Black Lives. Через образливі заяви Adidas і Gap Inc відмовився від співпраці з репером, а французький модний дім Balenciaga передумав робити з ним колаборацію.

Згодом стався ще один скандал через інтерв'ю, в якому Каньє заявив, що заперечує Голокост, симпатизує Адольфу Гітлеру і закликав "припинити засуджувати нацистів". Через декілька годин після цього Вест опублікував у Twitter зображення свастики, переплетеної із зіркою Давида та підписом "YE24 LOVE EVERYONE #LOVESPEECH" (ЙЕ24 ЛЮБЛЮ ВСІХ.  - Авт.). Через цю витівку сторінку Йе миттєво заблокували за порушення правил.

Новини по темі: Пісні Каньє Уест