25 червня
Завантажити ще

Двоє вчителів приватної школи Каньє Веста подали на нього до суду за незаконне звільнення

Двоє вчителів приватної школи Каньє Веста подали на нього до суду за незаконне звільнення
Фото: Jason Davis/Getty Images for DailyWire+

Двоє колишніх вчителів приватної школи Каньє Веста Donda Academy подали до суду на артиста за несправедливе звільнення. Педагоги вважають, що їх звільнили після того, як вони висловили занепокоєння практикою навчального закладу. Про це пише ABC News.

В отриманому журналістами позові зазначено, що штатного вчителя третього класу Сесілію Хейлі та її доньку, вчителя п'ятого класу Чекару Байєрс, було звільнено у березні після їхніх скарг на "незаконну й небезпечну практику", відсутність належної дисциплінарної системи, шкільної медсестри, прибиральниці та заходів безпеки. При цьому причину звільнення педагогам не озвучили.

- Не було вжито жодних дій для усунення скарг позивачів на санітарні умови, недоліки у сфері охорони здоров'я, безпеки, дотриманні освітніх стандартів відповідно до місцевого законодавства та законодавства штату, які позивачі подавали протягом усього періоду своєї роботи, - йдеться у заяві.

Жінки також стверджують, що зазнали дискримінації за расовою ознакою після того, як керівник школи назвав їх "агресивними", а зарплата виплачувалася "невчасно чи неточно". Ексвчителі вимагають відшкодувати невиплачену зарплату, втрату заробітку, відкладену компенсацію та інші трудові пільги, а також збитки, пов'язані з емоційним розладом. Ані школа Donda Academy, ані сам репер поки що жодним чином не прокоментували скандал.

Йе (Каньє Вест) заснував приватну християнську школу минулого року. Це неакредитований навчальний заклад, де навчаються діти з дошкільного віку по 12-й клас. Після антисемітських висловлювань репера діяльність школи залишалася під питанням, проте наразі на її сайті приймаються заяви на 2023-2024 навчальний рік.

Новини по темі: Суд Каньє Уест