19 липня
Завантажити ще

Каньє Вест заявив, що симпатизує Гітлеру та Путіну та назвав себе "нацистом"

Каньє Вест заявив, що симпатизує Гітлеру та Путіну та назвав себе
Фото: Jacopo M. Raule/Getty Images

Американський репер Каньє Вест шокував інтерв'ю, в якому заявив, що заперечує Голоскост та симпатизує Адольфу Гітлеру. У розмові з радіоведучим та конспірологом Алексом Джонсом співак зазначив, що бачить у ньому "щось хороше", і закликав "припинити засуджувати нацистів".

- У кожної людини є щось цінне, що вона привнесла, особливо у Гітлера, - сказав Йє. – Крім того, Гітлер народився християнином. Я бачу і гарне у Гітлері. Я люблю всіх. Євреї не скажуть мені, що ви можете любити нас, і вам може подобається те, що ми робимо з вами за допомогою контрактів, і вам може подобатися те, що ми просуваємо через порнографію. Ця людина винайшла шосе, винайшла мікрофон, яким я користуюся для запису музики. Але при цьому не можна говорити вголос, що він колись робив добрі речі.

Артист зазначив, що йому не подобається, що люди асоціюють нацистів із злом. За словами Йэ, він сам є нацистом, і вважає, що це дуже круто. Через кілька годин після інтерв'ю Вест опублікував у Twitter зображення свастики, переплетеної із зіркою Давида та підписом "YE24 LOVE EVERYONE #LOVESPEECH" (ЙЕ24 ЛЮБЛЮ ВСІХ. - Авт.). Ймовірно, це посилання на майбутні президентські вибори в 2024 році, в яких репер збирається брати участь. Після цього сторінку репера миттєво заблокували за порушення правил, а власник соцмережі Ілон Маск заявив, що обліковий запис буде припинено.

Ілон Маск заблокував сторінку репера за зображення нацистських символів Фото: скріншот twitter

Ілон Маск заблокував сторінку репера за зображення нацистських символів Фото: скріншот twitter

Коли в прямому ефірі публіцист Нік Фуентес заявив, що він "дуже пропутинський і проросійський", репер додав, що сам є прихильником російського диктатора і погоджується з його твердженням, що Америка "відмовилася від традиційних цінностей та прийняла сатанізм".

Наприкінці листопада Вест оголосив, що планує балотуватися у президенти США, та запропонував посаду віцепрезидента Дональду Трампу у разі своєї перемоги.