19 червня
Завантажити ще

Зірку фільму "Джанго вільний" Джеймі Фокса звинуватили у зґвалтуванні

Зірку фільму
Фото: Michael Buckner/Variety via Getty Images

Американського актора та стендапера Джеймі Фокса звинуватили у зґвалтуванні. Жінка, ім'я якої не називається, заявила, що артист домагався її 8 років тому у Нью-Йорку. Про це повідомляє TMZ.

Згідно з позовом, це сталося у серпні 2015 року в модному ресторані, де відпочивав підпилий артист. Того вечора дівчина сиділа за сусіднім столиком поруч із Джеймі.

- Я спитала Фокса, чи можна сфотографуватися з ним. Він відповів: "Звичайно, крихітко, тобі все що завгодно". Фокс потягнув мене за руку на задній майданчик даху у Catch NYC & Roof. Він поклав обидві руки на талію, а потім просунув їх під мій топ. Він почав мацати мої груди. Він виглядав п'яним. Сказав, що я схожа на Габріель Юніон, – сказано у заяві.

Постраждала стверджує, що вона «спробувала відійти, помітила охоронця та інших людей, які бачили, що сталося, але вони не зробили нічого іншого, окрім як пройти повз». Врятувала дівчину подруга, яка помітила, що актор застосував до неї фізичну силу. За словами потерпілої, він «просунув руку їй у штани, засунув пальці у піхву та задній прохід».

Після того, що сталося, дівчина звернулася за медичною допомогою. У позові вона вказала, що зазнала болю та отримала психологічну травму, а також була змушена пройти курс лікування. Вона подала до суду не лише на актора, але й на власників закладу, де все сталося, вимагаючи компенсації та штрафних санкцій. Судячи з дати, на момент припустимого інциденту Фокс був у стосунках з акторкою Кеті Голмс. Пара розійшлася у травні 2019-го після шести років стосунків.

Це не перше звинувачення у насильстві на адресу Фокса. Раніше жінка звинуватила актора в тому, що у 2022 році він «вдарив її своїм статевим органом» у Лас-Вегасі. Сам Джеймі тоді категорично заперечував звинувачення на свою адресу.

Джеймі Фоксу 55 років. Він найбільш відомий завдяки ролі Рея Чарльза у біографічному фільмі "Рей", а також за ролями у фільмах "Співучасник", "Законослухняний громадянин", "Джанго вільний", "Штурм Білого дому" та "Людина-павук: Додому шляху нема".

Новини по темі: Згвалтування Актори