Завантажити ще

Акторка Джулія Ормонд звинуватила Гарві Вайнштейна у зґвалтуванні

Акторка Джулія Ормонд звинуватила Гарві Вайнштейна у зґвалтуванні
Фото: Daniele Venturelli and Raymond Hall/Getty Images

Акторка Джулія Ормонд подала до суду на продюсера Гарві Вайнштейна за побиття та сексуальне насильство. Артистка стверджує, що чоловік домагався її  у 1995 році. Про це повідомляє CNN.

Ормонд також подала позов проти компанії Miramax, яка колись належала Вайнштейну, а також проти Walt Disney Company, яка придбала Miramax у 1993 році, і голлівудського агентства CAA, що представляло її інтереси.

У заяві акторка зазначила, що того дня у них з Вайнштейном мала відбутися вечеря з приводу одного проєкту, але продюсер "відмовився обговорювати ділові питання", зазначивши, що "обговорить проєкт лише у квартирі", яку Miramax надала Ормонд у рамках угоди. Прийшовши до апартаментів, Вайнштейн "роздягся догола і змусив артистку зайнятися з ним оральним сексом".

У позові Ормонд також згадала, що коли вона розповіла про те, що сталося, тодішнім агентам CAA Брайану Лурду і Кевіну Х'ювейну, вони припустили, що влада не повірить в історію з Вайнштейном і це серйозно зашкодить її кар'єрі. Коли ж Джулія заявила про це, її голлівудська агенція "втратила до неї інтерес" і її кар'єра різко погіршилася.

- Гарві Вайнштейн категорично заперечує звинувачення, висунуті проти нього Джулією Ормонд, і готовий рішуче захищати себе. Це ще один приклад скарги, поданої проти пана Вайнштейна через десятиліття, і він упевнений, що докази не підтвердять тверджень пані Ормонд, - цитує представника Вайнштейна видання.

Перші звинувачення проти Вайнштейна з'явилися у жовтні 2017 року. Тоді видання The New York Times випустило інтерв'ю актриси Ешлі Джадд, у якому вона розповіла про сексуальні домагання з боку продюсера. У березні 2020-го суд визнав Вайнштейна винним у зґвалтуванні та злочинних діях сексуального характеру, відправивши його до в'язниці на 23 роки. У лютому цього року суд засудив Вайнштена ще до 16 років позбавлення волі.

Джулія Ормонд найбільш відома за ролями у фільмах "Легенди осені" та "Сабріна". У 2010 році вона отримала премію "Еммі" як найкраща акторка другого плану в фільмі HBO "Темпл Грандін", а нещодавно знялася у спін-офі серіалу "Ходячі мерці".