Завантажити ще

Актор фільмів Тарантіно "Джанго вільний" та "Одного разу в Голлівуді" Кіт Джефферсон помер від раку

Актор фільмів Тарантіно
Фото: instagram.com/keith.jefferson

Американський актор Кіт Джефферсон, який зіграв у фільмах Квентіна Тарантіно "Джанго вільний" та "Одного разу в Голлівуді", помер від онкології у віці 53 років. Про це повідомляє Deadline.

Про те, що у нього виявили рак, Джефферсон зізнався у соцмережах 9 серпня, опублікувавши знімок із лікарняної палати. А пізніше подякував за підтримку рідних та близьких друзів, включаючи найкращого друга актора Джеймі Фокса.

- Кіте, ти був нічим іншим, як абсолютною благодаттю все своє життя, твоє серце чисте, твоя любов невимірна, ти був дивовижною душею, - написав Фокс у соцмережах. - Нам усім дуже не вистачатиме тебе. Потрібно багато часу, щоб це зажило. Прощавай, мій друже. Я люблю тебе.

Джефферсон був артистом, продюсером, актором дубляжу та тренером з акторської майстерності. Він розпочав кінокар'єру в Голлівуді в 1998 році, знявшись у двох епізодах ситкому The Jamie Foxx Show. На рахунку у Кіта ролі у фільмах Квентіна Тарантіно "Джанго вільний", "Огидна вісімка", "Одного разу в Голлівуді". Його також знають за зйомками у фільмі "Денна зміна". Готується до виходу на екрани і фільм "Поховання", де Джефферсон зіграв одну із ролей.

Фото: instagram.com/keith.jefferson

Фото: instagram.com/keith.jefferson

Новини по темі: Втрати Актори