Завантажити ще

Помер зірка серіалів "Нюхач-2" та "Швабра" Олександр Крижанівський

Помер зірка серіалів
Фото: instagram.com/theatrepechersk

Український актор театру та кіно Олександр Крижанівський помер на 67 році життя. Причиною його смерті став інфаркт. Про це у соцмережах повідомив син артиста Володимир Крижанівський.

- Друзі, мій батько, Олександр Крижанівський, сьогодні ввечері помер від інфаркту та супутніх ускладнень. Прощання відбудеться найближчими днями у місці, якому він присвятив останні 25 років свого життя – Театр на Печерську. Дату та час повідомимо пізніше, - написав спадкоємець актора.

Олександр Крижанівський родом із Києва. До 1986 року працював актором Київського театру естради та паралельно викладав "майстерність актора" у Київському державному інституті театрального мистецтва. Згодом перейшов у трупу Молодого театру, а до 1998 року був актором Театру на Подолі. З кінця 90-х - обіймав посаду режисера та художнього керівника Нового драматичного театру на Печерську. 2018-го отримав звання Заслуженого артиста України. Його знають за ролями в проєктах: "Повернення Мухтара", "Нюхач-2", "Незламна", "За законами воєнного часу", "Швабра".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Театр на Печерську (@theatrepechersk)

 

 

Новини по темі: Втрати Актори