19 червня
Завантажити ще

Зірка серіалу "Голлівуд" Девід Коренсвет зіграє роль Супермена замість Генрі Кавілла

Зірка серіалу
Фото: Charley Gallay/Getty Images/ коллаж KP.UA

У новій екранізації історії про Супермена головну роль супергероя виконає зірка серіалу "Голлівуд" Девід Коренсвет. Він замінить Генрі Кавілла, який зіграв Кларка Кента у двох картинах DC - "Людина зі сталі" та "Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості". Про це повідомляє Variety, із посиланням на представників студії.

Колегою Коренсвету зі знімального майданчика стане актриса Рейчел Броснаген. Вона реалізує роль персонажа Лоїс Лейн. За сюжетом, Коренсвет зіграє репортера у вигаданій газеті "Дейлі Пленет", а Броснаген буде його колегою та керівником. Новий фільм "Супермен: Спадщина" стане частиною нової перезапущеної кіновселеної, заснованої на коміксах DC. Його прем'єра запланована на 11 липня 2025 року.

Режисером шоу виступить глава DC Джеймс Ганн, а сценарій до картини напише Джеррі Сігел та Джо Шустер (автор сценарію до двох фільмів про Аквамена та франшизи серіалу "Зачарування").

Генрі Кавілл залишив проєкт у грудні 2022 року, майже через два місяці після новини про його згоду на зйомки. Таке рішення артист ухвалив після зустрічі з головами кіностудії DC Джеймсом Ганном та Пітером Сафраном.

Коренсвету 29 років. Він прославився завдяки ролі Джека Кастело у серіалі "Голлівуд". Його також знають за ролями фільмів "Політик", "Перлина". 32-річна Рейчел Броснаген відома публіці за ролями у проєктах "Дивовижна місіс Мейзел", "Картковий будиночок" та "Померти за долар".

Фото: Jemal Countess/John Nacion/Getty Images

Фото: Jemal Countess/John Nacion/Getty Images

Новини по темі: Актори супермен