Завантажити ще

Зірку фільму "Вона - чоловік" Аманду Байнс вдруге за рік затримала поліція

Зірку фільму
Фото: Jon Kopaloff/FilmMagic

Американську акторку та співачку Аманду Байнс вдруге за рік затримала поліція. Як пише TMZ, артистка сама зателефонувала до поліції Лос-Анджелеса в суботу вранці, щоб повідомити про жінку, яка потрапила в халепу. Правоохоронці, які приїхали на виклик, доставили Аманду у відділ, а після медичного обстеження відправили на реабілітацію до психіатричної клініки. За законом штату її могли затримати на строк до 72 годин.

За 2023 рік акторка вже вдруге потрапляє до поліції та психіатричної клініки. У березні цього року Байнс проходила реабілітацію після того, як її помітили без одягу на прогулянці Лос-Анджелесом. Тоді 36-річна Байнс зупинила машину, що проїжджала повз, і сказала водієві, що у неї починається психотичний напад, потім зателефонувала в 911 (службу екстреної допомоги. - Авт.).

Проблеми із законом та психічним здоров'ям у Байнс почалися у 2012-му. Її звинуватили у кількох ДТП та засудили на 3 роки умовно. Того ж року вона завершила акторську кар'єру. Пізніше вступила до Інституту дизайну та роздрібної торгівлі, з якого була відрахована. 2018 року акторці діагностували біполярний розлад. Аманда пройшла кілька курсів лікування і навіть пробувала здобути нову професію - пішла на курси майстра з манікюру. У 2022 році суд звільнив батьків Байнс від восьмирічної опіки над нею. Акторка жила в громаді для жінок, де мала вести "незалежний" спосіб життя та регулярно зустрічатися з керуючим менеджером.

Байнс відома за ролями у фільмах "Великий товстий брехун", "Чого хоче дівчина", "Вона - чоловік", "Відмінниця легкої поведінки" та "Лак для волосся".