Завантажити ще

Ахтем Сеітаблаєв на прем'єрі фільму «Рашизм. Історія хвороби» позував разом з новою коханою

Ахтем Сеітаблаєв на прем'єрі фільму «Рашизм. Історія хвороби» позував разом з новою коханою
Фото: прес-служба "1+1 Україна"

Український режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв розсекретив нову кохану. Разом з обраницею артист з'явився на допрем'єрному показі фільму каналу "1+1 Україна" "Рашизм. Історія хвороби". Сеітаблаєв розповів журналістам, що його дівчину звуть Мар'яна.

Ще у квітні в інтерв'ю "ЖВЛ" режисер зізнався, що не самотній. Більше говорити про особисте життя Сеітаблаєв відмовився, лише додав, що радіє новим стосункам.

До зустрічі з Мар'яною актор понад 10 років був одружений з продюсеркою Іванною Дядюрою. Експодружжя виховує спільну дочку Сафіє та сина Іванни Анатолія від попереднього шлюбу. Від минулих стосунків у режисера також є син Селім та дочка Назли, яка у січні цього року народила доньку. Сеітаблаєв та Дедюра підтвердили розлучення у жовтні 2021 року.

"Рашизм. Історія хвороби" - авторський документальний проєкт Акіма Галімова, в якому команда досліджувала, що стало причиною невмотивованої агресії росіян, які давні традиції стали причиною високого рівня домашнього насильства в Росії, як "дідівщина" в армії перетворила росіянина на жорстокого ката, а церква в РФ виховувала покірність своїх парафіян. Фільм також розкриє, як російським правителям вдавалося шантажувати людей їжею, і коли та чому в Росії вперше виникла ідея, що західний світ є ворогом.

Фото: прес-служба

Фото: прес-служба

Фото: прес-служба

Фото: прес-служба

Новини по темі: Відносини Актори Режиссер