Завантажити ще

"Захар Беркут", "Спіймати Кайдаша", "Поводир" та інші фільми, які можна переглянути на Netflix

Фото: прес-служба Kinorob

Незважаючи на повномасштабну війну, інтерес до українського кіно- і серіального виробництва за кордоном лише зростає. У жовтні 2022 року сервіс Netflix придбав "пакет" українських фільмів у групи компаній FILM.UA, а також викупив права на показ кількох серіалів, які стали лідерами телеперегляду. Ці картини доступні для перегляду лише на території України, але цікаві нарівні із високобюджетними голлівудськими фільмами.

Фільми:

"Сторожова застава"

Рік: 2017

Режисер: Юрій Ковальов

Компанія: "Кінороб" (Film.ua Group)

Актори: Данило Кам'янський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко, Георгій Дерев'янський, Олександр Комаров, Станіслава Красовська, Наталія Сумська

Бюджет: 39,2 млн гривень

Це історія про те, як школяр Віктор через загадковий портал часу потрапляє до минулого, де знайомиться з билинними богатирями і разом із ними встає на захист Сторожової застави від половців. Їм доводиться розпочати битву і з міфічними істотами.

"Мої думки тихі"

Рік: 2019

Режисер: Антоніо Лукіч

Компанія: Toy Cinema

Актори: Ірма Вітовська, Андрій Лідаговський

Бюджет: 9,2 млн гривень

Історія про 25-річного звукорежисера Вадима, на рахунку якого безліч невдач у роботі та особистому житті. Але йому випадає шанс розпочати нове життя. Якщо він запише голоси рідкісних закарпатських тварин, то з'явиться можливість виїхати до Канади і будувати там нове, найкраще майбутнє. Компанію в цій подорожі йому складає авторитарна і рішуча мама, яка і думати не хоче, що її хлопчик може виїхати за кордон.

"Віддана"

Рік: 2020

Режисер: Христина Сіволап

Компанія: FILM.UA

Актори: Маріанна Янушевич, Олеся Романова, Роман Луцький

Бюджет: 60 млн гривень

Станіславів (зараз Івано-Франківськ), друга половина ХІХ століття. Під час страшної пожежі доктор Анґер втрачає дружину. Йому вдалося врятувати дочку Адель та дочку прислуги Стефанію. Від відчаю лікар вирішує виховувати дівчаток разом. Через 25 років дівчата так само нерозлучні. І хоч Адель одружена, а Стефа господарює, вгамовуючи свої пристрасті в кулінарії, вони вже й самі не розуміють, хто вони один одному - подруги, господиня і служниця, сестри? Кохання, ревнощі, розпач химерно поєднуються.

"Фокстер та Макс"

Рік: 2019

Режисер: Анатолій Матешко

Компанія: Pronto Film

Актори: Богдан Козій, Віталія Турчин, Томаш Освецинський, Максим Самчик, Дарина Полуніна, Анастасія Матешко

Бюджет: 40 млн гривень

Історія про 12-річного Макса, якого мало цікавлять нудні шкільні будні. Одного дня герой вирішує втекти з дому і ховається під одним із сусідніх мостів, де знаходить звичайний балончик з фарбами і вирішує трохи освіжити сірі панорами опор моста. Хлопчик малює на одній із опор собаку, яка перетворюється на не зовсім звичайного пса, а на робота. Він повністю зроблений з металу і пластику і, крім того, має здібності, які досі невідомі науці. Тепер Макс і його вихованець стають мішенню для злочинців, які готові на все, щоб отримати пса та технології, які приховані всередині його металевого корпусу.

"Поводир"

Рік: 2013

Режисер: Олесь Санін

Компанія: Pronto Film

Актори : Антон Святослав Грін, Станіслав Боклан, Олександр Кобзар, Джамала

Бюджет: 16,7 млн гривень

У центрі сюжету доля 10-річного хлопчика Пітера, батька якого, американського комуніста, енкаведисти віроломно вбивають у Харкові після того, як до його рук потрапляють секретні документи про репресії в Україні. Пітер стає поводирем бандуриста Івана Кочерги доти, коли сліпого кобзаря розстрілюють разом із іншими. У результаті Пітер залишається єдиним живим свідком трагічних подій. В основу сюжету "Поводиря" ліг реальний факт з історії радянської України. Взимку 1934 року понад двісті українських кобзарів та лірників запросили на з'їзд до Харкова з нагоди Республіканської олімпіади, після чого заманили до лісу та розстріляли за "націоналістичну пропаганду".

"Зірки за обміном"

Рік: 2021

Режисер: Олексій Даруга

Компанія: KINOROB (входить до складу FILM.UA Group) та Secret Service Entertainment

Актори: Оля Полякова, Дзідзьо (Михайло Хома), Сергій Ліба, Дмитро Вівчарюк, Юрій Горбунов, Наталія Сумська

Бюджет: 15 млн гривень

Зірки шоу-бізнесу поп-діва Поля Малякова (Оля Полякова) та рок-зірка Хома Михайлівський (Дзідзьо) – непримиренні суперники, які борються за звання «Кращий актор року». Під час нагородження артисти влаштовують чергове розбирання і хтось із колег не витримує та проклинає їх. Наступного ранку артисти виявляють, що прокинулися в тілах один одного і намагаються все виправити, а також вирішити проблеми один одного.

"Носоріг"

Рік: 2021-2022

Режисер: Олег Сенцов

Компанія: "Артхаус Трафік" та "Край кінема"

Актори: Сергій Філімонов, Євген Черніков, Євген Григор'єв, Аліна Зевакова

Бюджет: 50 млн гривень

Історія про кримінальний світ 90-х років в Україні та бандита на прізвисько Носоріг. Головну роль у картині зіграв Сергій Філімонов, який раніше очолював київський осередок "Азова" та "Національного корпусу". У фільмі показані події з 1983 до 2003 року.

"Зима у вогні"

Рік: 2015

Режисер: Євген Афінеєвський

Компанія: SPN production, Netflix

У фільмі "Зима у вогні: боротьба України за свободу" показано повстання в Україні на київському Майдані Незалежності взимку 2013-2014 років, викликане насильницьким розгоном мирної демонстрації загоном міліції спеціального призначення "Беркут", що призвело до повалення Януковича президента. У фільмі можна побачити інтерв'ю із протестувальниками. При цьому, за задумом режисера стрічки Євгена Афінеєвського, представлені думки різних поколінь українців - від 12-річного хлопчика до 85-річного старого.

"Слуга народу"

Рік: 2015

Режисер: Олексій Кирющенко

Компанія: Студія Квартал 95

Актори: Володимир Зеленський, Станіслав Боклан, Євген Кошовий, Олена Кравець

Бюджет: 90 тис. доларів за епізод

Події розгортаються навколо вчителя історії Василя Голобородька, який несподівано стає президентом України та опиняється у конфлікті з корумпованими чиновниками та олігархами. Головну роль у цій драмі виконав Володимир Зеленський, котрий згодом став реальним президентом України.

"Дике поле"

  2018

Режисер: Ярослав Лодигін

Компанія: Limelite

Актори: Олег Москаленко, Олексій Горбунов, Володимир Ямненко, Руслана Хазіпова, Георгій Поволоцький, Євгенія Муц, Ігор Портянко.

Бюджет: 31 млн гривень

Герман (історик з освіти та політичний експерт за даними на візитівці) повертається до міста свого дитинства, щоб відвідати брата, який тримає бензоколонку у донбаських степах. Приїхавши, він дізнається, що брат зник, на його бізнес роблять замах місцеві мафіозі, а у давніх друзів якісь дивні справи. Тому Герман повинен вирішити, чи спробувати розплутати ситуацію на малій батьківщині, чи кинути все та повернутися додому.

"Слуга народу-2"

Рік: 2017

Режисер: Олексій Кирющенко

Компанія: Студія Квартал 95

Актори: Володимир Зеленський, Станіслав Боклан, Євген Кошовий, Олена Кравець

Бюджет: 33 млн гривень

Повнометражне продовження однойменного серіалу "Слуга народу" про життя вчителя історії Василя Голобородька, який несподівано стає президентом України.

"Зустріч однокласників"

Рік: 2019

Режисер: Валентин Шпаков

Компанія: Tauras Films, Idea Production, MMD

Актори: Валерій Харчишин, Андрій Бурим, Олексій Нагрудний

Бюджет: 6 млн гривень

Шкільні друзі не бачилися вже 25 років. У кожного з трьох криза середнього віку та свої проблеми. Андрій (Андрій Бурим) - бізнесмен, від якого хоче піти дружина, Валера (Валерій Харчишин) - рок-зірка, якого тримають в облозі дивні шанувальниці, у інтелігентного архітектора Льоші (Олексій Нагрудний) нещодавно знайшли геморой. А тут ще на носі зустріч однокласників, де хочеться показати себе з вигідного боку. Щоб підбадьорити себе, друзі вирішують перед зустріччю з класом сходити до нічного клубу, повеселитися. Свято в результаті перетворюється на справжній екстрим.

"Бурштинові копи"

Рік: 2021

Режисер: Аліна Бухтіярова

Компанія: КіноХіт Ю Їй

Актори: Євген Янович, Олег Маслюк, Дар'я Петрожицька, Аліна Паш

Бюджет: 15, 5 млн гривень

Чесний та принциповий Максим (Євген Янович) служить у патрульній поліції у Києві. Він з дитинства мріяв стати правоохоронцем, щоб зробити світ безпечнішим і справедливішим. І порушив статут він лише одного разу, усамітнившись із колегою Анею (Дар'я Петрожицька) під час чергування. І їх застукали журналісти. Щоб уникнути скандалу, начальник (Андрій Бурим) переводить Максима до маленького смт на Житомирщині. Тут процвітає незаконний видобуток бурштину, але ніхто з правоохоронців не ризикує припинити цю незаконну діяльність.

"Захар Беркут"

Рік: 2019

Режисер: Ахтем Сейтаблаєв

Компанія: Kinorob

Актори: Роберт Патрік, Томмі Фленаган, Алекс МакНікол, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко

Бюджет: 113,2 млн гривень

Фільм знятий за класичним твором Івана Франка. ХІІІ століття. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Проте вночі кілька місцевих мисливців – брати Беркути – потай пробираються до табору та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Однак невелика громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб зупинити назавжди численного ворога.

Серіали:

"Нюхач"

Рік: 2013

Режисер: Артем Литвиненко

Компанія: FILM.UA

Актори: Кирило Кяро, Іван Оганесян, Марія Аніканова, Ніна Гогаєва, Микола Чиндяйкін, Агне Грудіте

Експерт спеціального бюро розслідувань має надприродний нюх. Це допомагає йому розкривати заплутані злочини.

"Спіймати Кайдаша"

Рік: 2020

Режисер: Олександр Тіменко

Компанія: ПроКіно

Актори: Віктор Жданов, Ірина Мак, Тарас Цимбалюк, Григорій Бакланов, Антоніна Хижняк, Дарія Федіна, Юлія Врублевська

Бюджет: 26,7 млн грн.

Телесеріал СТБ, в основу якого лягла повість Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я". У серіалі показані події з 2005 до 2014 року. Історія починається з того, що Лаврін, молодший син Кайдаша, повертається з армії до рідних Семигор. Він скучив за клубом, танцями та дівчатами, тому гуляє на повну. А Карпо вже глянув на Мотрю. Незабаром пара одружується, і з цього моменту починається важкий час для родини Кайдашів. Дві господині в будинку сперечаються, лаються і б'ються. Ніхто не може поступитися і промовчати, ніхто не може пробачити. Мимоволі втягнуті у конфлікт чоловіки теж перестають довіряти один одному.

 

Новини по темі: Серіали Кіно