Завантажити ще

Прем'єри тижня: The Hardkiss заспівали з TVORCHI, а Трінчер - про болючі стосунки

Прем'єри тижня: The Hardkiss заспівали з TVORCHI, а Трінчер - про болючі стосунки
Фото: instagram.com/annatrincher_official

TVORCHI та The Hardkiss - "Мрійники"

Гурт The Hardkiss та представники України на "Євробаченні-2023" TVORCHI презентували трек "Мрійники", присвячений тим, хто не припиняє мріяти та думати про майбутнє попри всі труднощі.

- Не так ми планували представити нашу спільну роботу, яку почали готувати ще 2021 року. Не так ми планували її представити ще тиждень тому. Але сподіваємося, що сьогодні вона подарує комусь віру. Ми маємо працювати далі та мріяти, - зазначили музиканти.

Ганна Трінчер - "Кропива"

Співачка Ганна Трінчер випустила трек "Кропива" про пережитий досвід болючих стосунків. За словами артистки, кохання може бути колючим, як кропива, а може окрилювати та надихати на вчинки. Ти можеш спочатку бути до запаморочення закоханою, але згодом зрозуміти, що ця людина не твоя і ти нещаслива у цих стосунках. Головне - вчасно поставити крапку.

Ніцо Потворно - "Таймлайн ПЖ"

Ексвокаліст гурту "Леді Джанк" Сергій Гусак, більш відомий як Ніцо Потворно, записав пісню "Таймлайн ПЖ" для благодійного фонду "Повернись живим", у якій за три хвилини розповів про діяльність організації за 2022 рік.

- Це було щось нове, дивне та цікаве. Згодом ми записали 5 інтерв'ю з директорами департаментів. Якщо пісні я писав завжди, то інтерв'ю не брав ніколи, – зазначив артист у соцмережах.

 

MEMORIES AVENUE - "Вотсап"

Група MEMORIES AVENUE запрем'єрила трек "Вотсап" про важливість спілкування та підтримки зв'язку з рідними на відстані.

- Наш новий сингл "Вотсап" відображає важливість зв'язку та спілкування з коханими на відстані. Він описує взаємодію через голосові повідомлення, які стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Іноді, щоб залишити пам'ять про людину на все життя, потрібне лише одне голосове повідомлення, - розповіли про прем'єру в MEMORIES AVENUE. - Нехай ця пісня супроводжує ваші щасливі миті спілкування з рідними. Можливо, саме зараз хтось чекає на ваше повідомлення у "Вотсап".

TERESSA - "Раз-два-три"

Співачка TERESSA представила кліп на дебютну пісню "Раз-два-три". За словами виконавиці, їй хотілося створити трек, який стане яскравим спогадом про літні канікули для українських підлітків. Всупереч жахливим подіям та новинам, які оточують нас через повномасштабне вторгнення Росії, ніхто не забере у них дитинства та юності. Автором треку виступила колега артистки ROMA TUZ.

– Кожного з нас пісні супроводжують упродовж життя. Вони супутники всіх наших подій - і добрих, і не дуже. Я особисто знаю, як підлітки обожнюють всесвіт музики. І ми намагалися створити такий трек, який зможе їх трохи відволікти від турбот та поганих думок. Це вайбова пісня, під яку я мрію, щоб мої однолітки мали позитивні спогади про літо-2023, - прокоментувала TERESSA.

MAZEPA - "Моє"

Гурт Mazepa випустив пісню "Моє", якою хочуть закликати слухачів нести відповідальність за своє життя, кроки та навіть думки. Режисером відео виступив кліпмейкер Віктор Придувалов.

МОРОЗОВА - "Вона"

MOROZOVA презентувала кліп на пісню "Вона". Це історія про неймовірну силу кохання жінки, яка залишилася чекати на свого коханого, який пішов воювати на фронт. Відео символічно складається з чотирьох різних локацій: кадри у кафе передають повсякденність життя героїні, епізод у полі показує безмежну віру та стійкість жінки. Будинок символізує приватну інтимність героїні, а місто - пошук кохання та спільності у складні часи.

- Пісню "Вона" я присвячую всім сильним та незламним українським жінкам, які чекають на своїх коханих, які пішли на війну, і виявляють неймовірну витримку та відданість. "Вона" - це не просто пісня, це голос та уособлення нашого народу, який не здатен забути тих, хто стоїть на захисті нашої країни, - каже MOROZOVA.

Rionna - "Бай-бай"

Виконавиця Rionna у пісні "Бай-бай" звертається до дівчат, які, можливо, втратили віру в себе. Артистка закликає своїх слухачок завжди прагнути великого і йти до нього! Цим треком співачка також хоче донести думку, що життя одне, тому важливо не гаяти часу і розвивати, пізнавати себе і ніколи не зупинятися на півдорозі.

 

Новини по темі: Музика прем'єра