Завантажити ще

Зірка "Людини-павука" Том Голланд на рік візьме паузу в акторській кар'єрі

Зірка
Фото: Pablo Cuadra/WireImage

Британський актор Том Голланд, відомий за роллю Пітера Паркера у фільмі "Людина-павук", зробить паузу в акторській кар'єрі. Про це він заявив в інтерв'ю ExtraTV.

За словами Тома, останні два роки були для нього складними через виснажливий графік роботи. Він знявся у кількох проєктах, а також виступив продюсером мінісеріалу AppleTV+ "Переповнена кімната", в якому відіграв головну роль. Голланд зізнався, що робота над цим проєктом "зламала його".

– Це був непростий час. Знаєте, ми досліджували певні емоції, яких я ніколи раніше не відчував, а потім, як продюсер, долаючи повсякденні проблеми, пов'язані з будь-яким знімальним майданчиком, просто додав ще один рівень тиску. Шоу зламало мене. Був момент, коли я казав щось на кшталт: "Мені потрібна перерва". Наразі беру річну відпустку, і це результат того, наскільки важким було це шоу. Настав момент, коли я зрозумів, що мені треба відпочити, - сказав він.

Тому Голланду 27 років. Він найбільш відомий за роллю Пітера Паркера/Людини-павука в Кіновселеній Marvel, за головною роллю в мюзиклі "Біллі Еліот", а також роллю у фільмі "Неможливе". З листопада 2021 року зустрічається із партнеркою по фільму "Людина-павук" Зендеєю.

 

Новини по темі: Актори