Завантажити ще

Мірошниченко, Дорофєєва, Нікітюк, Цибульска: за що зірки штрафи платили

Мірошниченко, Дорофєєва, Нікітюк, Цибульска: за що зірки штрафи платили
Фото: Instagram.com/nadyadorofeeva/

Нещодавно Тімура Мірошниченка оштрафували на польському кордоні. Телеведучий навіть подумати не міг, яка неприємна ситуація чекає на нього при поверненні додому.

Та Мірошниченко - не єдиний серед наших зірок, кому довелося сплачувати штраф. Леся Нікітюк взагалі зізнається, що таким чином поповнює бюджет країни регулярно. Наші знаменитості не приховують свої порушення та розповідають, як робити не треба.

Тімур Мірошниченко - за прострочену грін-карту

Телеведучому Тімуру Мірошниченку довелося заплатити штраф на польському кордоні, коли вони з дружиною Інною поверталися додому після «Євробачення» у Ліверпулі.

Як виявилося, у Тімура з Інною вийшов термін грін-карти, то ж подружжя мало сплатити за це штраф у розмірі 7 тисяч злотих (65 тисяч гривень).

- Коли ми приїхали на кордон, виявилося, що у нас два дні тому закінчилася грін-карта. Бо коли Тім купував, то планував повернутися в Україну 15 травня. Потім попросили провести UAday в Каннах, він затримався і – забув, - розповіла Інна в сторіз, спілкуючись з підписниками. 

За її словами, ніякі пояснення на кордоні не працюють. Купити карту на місці подружжя теж не змогло, адже порушення вже було зафіксовано. До того ж складність полягала ще й в тому, що оплатити штраф можна було лише готівкою.

- Але головна проблема, що банк в пункті пропуску Краківець не приймав картки, - пояснює  Інна. - Потрібно було 7000 злотих готівкою. Їхати не можна. Машині заборонили рух. І от ми стоїмо на кордоні, а вони кажуть: «Або зараз платите готівку, або ми евакуюємо автомобіль і забороняємо вам виїзд». Ми зняли в банкоматі лише 2000 злотих, бо діє обмеження НБУ. Лише по 12 500 гривень на одну людину на тиждень з усіх карток.

Далі, як зізнається Інна, вона плакала, вмовляла дати штраф з собою, але це було марно.

- Оплатити по PayPal особисто комусь. Приставала до всіх людей на кордоні з пропозицією купити валюту і розрахуватися на картку, - продовжує Інна. - Писали тим, кого не бачили рік: «Привіт! Немає часу пояснювати, мені терміново потрібен доступ до твого онлайн-банкінгу». Але в банкоматі з польських карток дистанційно не можна було зняти більше 800 злотих.

Зрештою, завдяки допомозі друзів та знайомих родині таки вдалося за чотири години назбирати на штраф і виїхати додому.

Інні та Тімуру довелося терміново шукати 65 тисяч на українсько-польському кордоні. Фото: Instagram.com/glediska/

Інні та Тімуру довелося терміново шукати 65 тисяч на українсько-польському кордоні. Фото: Instagram.com/glediska/

Єгор Гордєєв – за перехід порожньої вулиці на червоне світло

У травні цього року порушив правила Єгор Гордєєв.

- Отримав штраф за перехід порожньої вулиці Бандери на червоне світло. 255 гривень. І це всього за пару годин у Львові.  Крутий урок, - зізнався телеведучий. - «Доводити виконання правил до автоматизму - не педантизм, а культура побуту», - казав мені інструктор з водіння. «Привчиш себе показувати повороти навіть в полі, де ти один в радіусі сотні кілометрів, - якби продовжує повільно свою думку той самий інструктор, - можеш хоч п’яний гасати».

Єгор Гордєєв заплатив штраф за перехід порожньої вулиці на червоне світло. Фото: Instagram.com/yegorgordeev/

Єгор Гордєєв заплатив штраф за перехід порожньої вулиці на червоне світло. Фото: Instagram.com/yegorgordeev/

Надя Дорофєєва – за неправильне паркування

У серпні минулого року Надя Дорофєєва неправильно припаркувалася у Києві, через що її авто забрали на штрафмайданчик, а її – оштрафували.

- Згрішила. Днями припаркувалася у недозволеному місці, й, звісно, моя машина благополучно відправилась на штрафмайданчик. В Європі я не раз стикалася з тим, наскільки складно і довго розв’язувати всі бюрократичні питання. Тому, коли поїхала за машиною і забрала її вже через 10 хвилин, просто заплативши штраф через «Київ Цифровий», я офігіла. Здавалося б, ситуація не із приємних, але я вибігла такою щасливою, вкотре переконавшись у тому, що наша країна найкрутіша! – розповіла Надя.

Надя Дорофєєва «згрішила», неправильно припаркувавши авто. Фото: Instagram.com/nadyadorofeeva/

Надя Дорофєєва «згрішила», неправильно припаркувавши авто. Фото: Instagram.com/nadyadorofeeva/

Аліна Ляшук – за квиток у трамваї

Блогерку та учасницю шоу «Холостяк-10» Аліну Ляшук оштрафували у львівському трамваї. За словами дівчини, вона купила квиток ще на зупинці. Коли ж під'їхав транспорт, Аліна зайшла туди разом з контролерами, не встигла закомпостувати квиток, і її одразу ж оштрафували.

- Це була найдорожча поїздка в трамваї. Два штрафи по 200 гривень. Сиділи ми на зупинці, купили квитки. Зайшли двоє кондукторів, абсолютно без якогось відчуття такту, без дистанції, з чаєм, ніби вони просто відпочивають і ходять збирати гроші. Ми навіть однієї зупинки ще не проїхали, сіли з ними одночасно в трамвай з квитками, а вони підходять до нас і кажуть: «200 гривень штрафу». Я кажу: «Тобто 200 гривень штрафу?». І отак ми оплатили штраф, бо вони стояли над нами, здійняли шум, хотіли викликати поліцію, - розповіла в Аліна.

Люди, які їхали в трамваї, також звернули увагу на те, що контролер під час розмови з пасажирами пив гарячий чай.

Звісно, немає правил, які б забороняли контролеру чи пасажиру перебувати у транспорті з напоями та їжею. Але у міській раді відреагували на скандал, зазначивши, що така поведінка контролера справді є некоректною. Заступник директора Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Дмитро Пецій заявив, що контролера «депремійовано» та з ним була проведена роз’яснювальна робота.

Аліна Ляшук проїхалася у львівському трамваї за 400 гривень. Фото: Instagram.com/lionilal/

Аліна Ляшук проїхалася у львівському трамваї за 400 гривень. Фото: Instagram.com/lionilal/

Леся Нікітюк – за швидку їзду

Леся Нікітюк отримала штраф за перевищення швидкості на дорозі у День святого Валентина. Телеведуча одразу ж оплатила штраф у розмірі 340 гривень, пригостила поліцейських печивом у формі сердечка та опублікувала жартівливі сторіз:

- Шановна поліція, я люблю вас! Оплачую штраф негайно. 340 гривень! За що? За те, що я кохаю?

Та, як зізнається Леся, штрафи вона сплачує регулярно. У березні Нікітюк знову оштрафували патрульні через порушення правил дорожнього руху у Вінницькій області.

- Ще й біля церкви. Якось не по-православному. Сплачуємо штрафи регулярно. Хтось знає якісь пісні про штрафи? Аж захотілося заспівати, - з гумором розповіла про інцидент телеведуча.

Зрештою, Леся з подружкою таки заспівала пісню «Оштрафую тебе, оштрафую», яку присвятила вінницьким поліцейським.

Оля Цибульська – за неправильне паркування

Оля Цибульська, як і Надя Дорофєєва, поплатилася за неправильне паркування. У березні співачка поспіхом припаркувала авто в неналежному місці, за що його евакуювали на штрафмайданчик.

- Насправді, круто, що зараз є система «Київ Цифровий», в який прийшло повідомлення, що я не там припаркувала авто, інакше я б подумала, що його поцупили, - поділилася Цибульська.

Щоб повернути автівку, Олі довелося надіслати фото своїх документів та сплатити штраф у розмірі двох тисяч гривень.

- Насправді вийшло не так багато часу. В Будапешті записатися до алерголога, щоб екстрено отримати ліки, я могла лише за два тижні, - додала співачка, похваливши київський сервіс.

Оля Цибульська заплатила дві тисячі гривень, щоб забрати авто зі штрафмайданчика. Фото: Instagram.com/cybulskaya/

Оля Цибульська заплатила дві тисячі гривень, щоб забрати авто зі штрафмайданчика. Фото: Instagram.com/cybulskaya/