Завантажити ще

Маша Єфросиніна у день народження презентувала трек, записаний у дуеті з Артемом Пивоваровим

Маша Єфросиніна у день народження презентувала трек, записаний у дуеті з Артемом Пивоваровим
Фото: прес-служба Артема Пивоварова

Телеведуча та блогер Маша Єфросиніна у день свого 44-річчя презентувала кліп на трек "Люблю", записаний з Артемом Пивоваровим для проєкту "Твої вірші, мої ноти". Співак запропонував телеведучій зробити дует під час інтерв'ю минулого року. У результаті ідея переросла в роботу "Люблю", де Єфросиніна продекламувала "Сон" - один із двох віршів Михайла Семенка, які об'єдналися у пісні.

- Михайло Семенко - яскрава й неординарна постать в українській літературі. Поет завжди хотів вирізнятися з-поміж інших і сміливо експериментував, прагнучи змінити уявлення про поезію. Я хочу, щоб про таких видатних осіб дізнавалося якомога більше людей, тому присвятив цю роботу поезіям видатного українського футуриста. Радий, що Маша Єфросиніна підтримала мою ідею і взяла участь у проєкті "Твої вірші, мої ноти", довірившись мені як музиканту, - уточнив Пивоваров.

За задумом режисера у відео розкриваються особисті історії Артема Пивоварова та Маші Єфросініної. Головні герої поринають у спогади про дитинство, про яке нагадують старі фото та речі, подумки переносяться в ті часи, до рідної домівки та теплих моментів життя.

- Я фанатка проєкту Артема “Твої вірші, мої ноти”. Про що я йому заявила під час нашого першого інтерв‘ю. Він у ту саму мить запропонував мені дует. Сказати, що я розгубилась, це нічого не сказати. Мало того, я думала, що це якийсь жарт аж до того, як опинилася з Артемом в студії. І там я теж не могла опанувати знервованість, бо я не співаю від слова “зовсім”. Далі тільки пам’ятаю, як ми багато говорили, стояли на цвяхах, сміялися, трохи всплакнули і… дуже легко записали композицію. Я щаслива! Мені страшенно подобається результат! А ще я тепер всім можу говорити: «В мене дует з Пивоваровим».

У ролику можна побачити різні деталі, які розповідають про минуле. Наприклад, гітара як символ того, що Артем цікавився музикою з дитинства та грав навіть на гітарі без струн. Або годинник з зозулею - такий же був у Маші вдома.