Завантажити ще

Маша Єфросиніна заявила, що не говорила про Злату Огнєвіч у "Дорослих дівчатах"

Маша Єфросиніна заявила, що не говорила про Злату Огнєвіч у
Фото: instagram.com/mashaefrosinina

Телеведуча Маша Єфросиніна спростувала чутки про те, що в одному із випусків "Дорослих дівчаток" засудила Злату Огнєвіч. В інтерв'ю з Раміною Есхакзай Єфросиніна наголосила, що під час зйомок із Поляковою не назвала жодного імені колег. Телеведуча хоче, щоб українці не влаштовували "срачів" під час війни.

- Я не хочу, щоб українці обсир*ли один одного. Це моя позиція. Особливо під час великої війни. Я всім сказала: "Я не буду брати участь у срачах". Там усі глядачі "Дорослих дівчат" у якийсь момент подумали, що я заср*ла Злату Огнєвіч, хоча насправді я не про Злату Огнєвіч говорила. Я не називала ім'я, проте подивися, скільки блогерів на цьому зробили випуски. Якби ти була мною, то сказала б: "Ні, ні, подивіться. Ось ця секунда, ось ця хвилина. Я тут не кажу ім'я. Я взагалі не вимовила жодного імені. І навіть цитату не я наводжу". Я взагалі не маю жодного стосунку до цієї співачки. Та й у принципі я про неї не думаю навіть, - зазначила телеведуча.

Йдеться про епізод програми, де Єфросиніна та Полякова звинуватили у лицемірстві артистку, яка нібито спочатку розкритикувала їх, а потім просила підтримати у соцмережах. Хоча ім'я Огнєвіч зірки не назвали, з їхніх коментарів глядачі зробили висновки, що йшлося саме про неї. У відповідь артистка зізналася, що була здивована такою реакцією колег, і додала, що ті необ'єктивно оцінили себе та її.