23 травня
Завантажити ще

Криза у стосунках: як Єфросініна, Бабкіна, Дімопулос, Полякова з чоловіками сходилися та розходилися

Криза у стосунках: як Єфросініна, Бабкіна, Дімопулос, Полякова з чоловіками сходилися та розходилися

Після липневої витівки Андрія Федінчика, коли актор розсікав на самокаті проїжджою частиною, а потім влаштував бійку з нецензурною лайкою, його дружина Наталка Денисенко публічно попросила у всіх пробачення і зізналася: у чоловіка складний період, ось він і зірвався.

«Ми в усіх інтерв'ю з Андрієм говорили, що ми не ідеальна сім'я, у нас не квіточки-метелики, у нас сварки, конфлікти. І це нормально. І я відкрито про це говорю, щоб жінки не думали, що Андрій Федінчик та Наталка Денисенко ідеальна сім'я, чому у нас не так? А ми сваримося постійно. І так, криза була», - розповіла актриса в недавньому інтерв'ю програмі «Зірковий шлях», додавши, що немає ідеальних людей, але є ідеальні люди для тебе, і над стосунками потрібно працювати.

Як розходилися і сходилися наші зірки і як вони вирішували сімейні кризи? Їх особисті історії.

Маша Єфросініна та Тимур Хромаєв - в шлюбі 18 років

[quote_kp type="inr_right" text="Пройшовши курс річної психотерапії, я як була в тому стані, так і залишилася. Тому вирішила взяти себе за волосся і витягати себе сама".]

Маша Єфросініна не приховує, що у них з чоловіком Тимуром Хромаєвим був складний період в житті у 2013 році. Пара навіть рік не жила разом, їм здавалося, їхні стосунки себе вичерпали. Сталося це вже після народження дочки Нани. За словами телеведучої, вона мала стільки роботи, що доводилося буквально ночувати в павільйонах. І в якийсь момент вони з чоловіком зрозуміли - їх, окрім доньки, нічого не пов'язує. Однак їхній родині все-таки вдалося побудувати стосунки заново.

[/quote_kp]

«Не можна заперечувати той факт, що криза в родині - це досить закономірне явище у будь-якої пари, яка прожила якусь кількість років. Я не психолог, який може розповідати теорії, я можу посилатися лише на власний приклад. Кризи - це, напевно, явище нормальне, просто дуже важке для двох. Це випробування почуттів перш за все. На сьогоднішній день я можу з упевненістю сказати, що з кризи можна вийти тільки при бажанні двох і при наявності любові. Якщо хоч одна з цих складових страждає, померла або зів'яла, то шанси дуже малі. Потрібно дуже багато задіяти внутрішніх ресурсів. Ми відклали всі наші справи, ми зосередилися тільки на стосунках, і у нас був період, коли нам не вірилося, що це можливо. Почуття - це велика сила, їх потрібно запалити, але здатні на це тільки двоє», - розповідала Маша в інтерв'ю «КП» в червні 2016-го.

Телеведуча навіть зверталася до психолога, але, за її словами, історія з психоаналізом - не для неї.

«Швидше за все, від психолога я чекала дуже швидкого оперативного вирішення всіх своїх проблем, - продовжує Маша. - Пройшовши курс річної психотерапії, я як була в тому стані, так і залишилася. Тому вирішила взяти себе за волосся і витягати себе сама. Так і зробила».

Наразі телеведуча каже, що, якими б не були сумні моменти в її житті, Тимур її завжди підтримає:

«Я навчилася з ним розмовляти, ділитися своїми почуттями. Іноді йому навіть говорити нічого не потрібно. І я завжди з ним поруч, і завжди і в усьому буду його підтримувати ».

За словами Маші Єфросиніна, запалити почуття здатні тільки двоє. Фото: Інстаграм Ефосініной

За словами Маші Єфросиніна, запалити почуття здатні тільки двоє. Фото: Інстаграм Ефосініной

Сергій та Сніжана Бабкіни - в шлюбі 12 років

Життя Сергія і Сніжани Бабкіних нагадує американські гірки - стільки всього їм довелося пережити!

«Бабкін - це особлива ніша. Бабкін - це унікальний напрямок душі, радості, любові!» - зізналася Сніжана 27 березня на день 12-ї річниці шлюбу.

Краще і не скажеш! Але й у цій дуже гармонійній парі доходило до розлучення.

[quote_kp type="inr_left" text="Веселині тоді був рік, я йшла від Сергія. Причому серйозно - з сумками, валізами".]

«Веселині тоді був рік, я йшла від Сергія. Причому серйозно - з сумками,  валізами. А потім ми навчилися справлятися з цим - підлаштовуватися, прилаштовуватися, надбудовуватися. Це важка щоденна робота, - розповідала Сніжана в ефірі каналу «Україна». - Є бажання - працюєш і все зробиш. Немає бажання - розвалюється сім'я ».

[/quote_kp]

У бесіді з «КП» Сергій Бабкін зізнавався, що практично не сперечається з дружиною і завжди будує стосунки на взаєморозумінні:

«Чесно кажучи, з нею ніколи і не сперечаюся. Але це інше. Скорпіон і Рак (знаки зодіаку пари. - Прим. авт.) розуміють один одного, доповнюють один одного. Тут братерська спорідненість, дуже міцна, й інші правила працюють. У цій історії не так, як з іншими».

Свого часу Сніжана навіть пробачила чоловікові всі зради - а їх у музиканта було понад сто.

«Коли він ридав, я дзвонила нашому кумові, у нього велика машина, щоб він мене забрав. А потім відчула, що мені треба дати собі час. Ми жили в різних кімнатах, і це був дуже цінний для мене час, який перевернув моє життя догори дригом, - говорила Сніжана програмі ЖВЛ. - Мій батько пішов від моєї мами, коли мені було 3 роки, він зраджував їй. І всі чоловіки, які зустрічалися на моєму шляху, - мене всі кидали, зраджували. І перший чоловік теж  зрадив, і другий. Я зрозуміла: якщо піду, буде третій, четвертий, п'ятий».

Після примирення дружина артиста почала приділяти більше уваги собі, а не чоловікові.

«Мій Сергій не дасть збрехати, і він дуже часто це говорить: все в нашому житті залежить від жінки - зрістання чоловіка, його натхнення. Якщо жінка не буде себе любити, буде ходити сумною, то нічого не буде - не буде щасливої ​​родини, щасливих дітей, щасливого чоловіка», - зізналася в бесіді з «КП» Бабкіна.

Сергій і Сніжана Бабкіна, як вони самі кажуть, - як інь і ян. Фото: Інстаграм Бабкіної

Сергій і Сніжана Бабкіна, як вони самі кажуть, - як інь і ян. Фото: Інстаграм Бабкіної

Санта Дімопулос та Ігор Кучеренко - в шлюбі 6 років

[quote_kp type="inr_right" text="Все складається з маленьких дрібниць. Якщо ти зранку не обіймеш, не поцілуєш, не скажеш «доброго ранку», у мене день нормально вже не складається".]

Санта Дімопулос зізнавалася, що у неї була потреба в такому чоловікові, який міг би її захистити і прийняти такою, якою вона є. Таким чоловіком став для неї Ігор Кучеренко. Однак і з Ігорем була криза першого року. За словами Санти, головна причина крилася в недовірі, адже її публічний образ абсолютно відрізнявся від того, якою людиною вона є в житті.

[/quote_kp]

«Ідеальних людей не буває, як і ідеальних стосунків. Звичайно, у нас був час притирання. Більш того, я це особливо не озвучую, але був час розставань, я йшла, десь місяців зо три ми були не разом. Це було 5 років тому, - зізнавалася Дімопулос в інтерв'ю «КП». - Стосунки - це зростання двох особистостей. Це величезна робота в плані прийняття іншої людини, вміння сісти і поговорити по душам, відкрити серце, не судити, не дратуватися. Зараз ми завжди обговорюємо все, що нам не подобається, спокійно і конструктивно. Ми вже повноцінна нормальна сім'я, в якій немає місця сваркам, якимось гойдалкам та іншим подібним штукам. Перше, з чого я виходжу, це усвідомленість. Все складається з маленьких дрібниць. Якщо ти зранку не обіймеш, не поцілуєш, не скажеш «доброго ранку», у мене день нормально вже не складається. Я дуже тактильна - завжди обійму, поцілую. Здається, це дрібниця, але це важливо».

Санта вважає, що однією з причин сімейних криз є те, що з роками стосунки у багатьох пар переростають просто в дружні.

«Ми ніби забуваємо, за що полюбили, за що цінуємо, за що вдячні, що в цій людині особливого. Я завжди знаю, що мій чоловік - суперособливий, але й він не перестає мені це доводити. Завжди дуже це ціную, - каже співачка. - Щоранку я починаю з подяки за все - за своїх дітей, своє життя, свого чоловіка. І не забуваю про те, що мій чоловік для мене найкращий. Я багато працювала над тим, щоб не вихлюпувати на інших людей свої емоції. Я розібралася з багатьма проблемами всередині себе. Точно так само й Ігор, він не стоїть на місці, він працює. Ми обидва займаємося спортом і можемо виплеснути свої емоції там. Але в цілому намагаюся негативну енергію взагалі не брати на себе, не накопичувати. Звичайно, ми можемо посперечатися, у мене досить упертий характер, можу десь забуксувати. Але він із розумінням до цього ставиться. Ми можемо розійтися по різних кімнатах, але проходить 20 хвилин, і ми обіймаємось - і все у нас добре ».

Ігор старше Санти на 18 років, проте це - не перешкода відносинам. Їх спільної дочки Софії у вересні виповнилося 2 роки. Фото: Інстаграм Дімопулос

Ігор старше Санти на 18 років, проте це - не перешкода відносинам. Їх спільної дочки Софії у вересні виповнилося 2 роки. Фото: Інстаграм Дімопулос

Оля Полякова та Вадим Буряковський - в шлюбі 17 років

Оля Полякова розговорилася під час їх спільного з Машею Єфросініною шоу «Дорослі дівчатка». За словами артистки, раніше у неї з Вадимом було багато пристрасті і жорстких сварок.

«Пам'ятаю, бігала з машини до лісу. Біжу, тікаю, він за мною. Дряпали один одному обличчя. Взагалі це було жахливо, як згадаю це життя... Сьогодні цього немає. З одного боку, я цього вже не хочу, але, напевно, ось це і підігріває всю історію, - вважає Полякова. - Потрібно, щоб дівчата розуміли, що так - йде пристрасть, так - йде регулярний секс, так - йде романтизм, так - йде потяг, але ти живеш із людиною задля комфорту, у вас спільні діти, спільні цілі, ви дружите. Ти береш ці мінуси, якщо у тебе плюсів більше, і, звичайно, намагаєшся щось зробити в ситуації, яка склалася. Розмовляти обов'язково. Я з Вадиком раніше увесь час розмовляла, ми були кращі друзі. У якийсь момент я проговорила всі кризи і усвідомила, що протягом 15 років у мене жодного разу не було кризи в стосунках із ним.

А ось зараз не штормить, тихо. Я теж відчуваю нудьгу. У якийсь момент ти розумієш, що ти доросла, незалежна, діти дорослі. Ти на це дивишся і задаєшся питанням: «І все? Кінець? Тепер завжди так буде?» - каже артистка, уточнивши при цьому, що жінка незайнята знаходить собі коханця і розваги, а жінка при справі перемикається на інші цілі.

Оля Полякова говорить, що в родині розмовляти і все промовляти потрібно обов'язково. Фото: Інстаграм Полякової

Оля Полякова говорить, що в родині розмовляти і все промовляти потрібно обов'язково. Фото: Інстаграм Полякової