Завантажити ще

Концерт Жадана у Львові: дует із Соловій та перше за 12 років возз'єднання гурту "Мертвий півень"

Концерт Жадана у Львові: дует із Соловій та перше за 12 років возз'єднання гурту
Фото: пресслужба Сергія Жадана

Письменник та співак Сергій Жадан дав концерт у Львівській національній опері на підтримку виходу артбуку “Птах: вірші, що стали піснями”. Разом з ним на сцені виступили львівські музиканти, серед яких Мар'яна Садовська, Соломія Чубай, етноспівачка Уляна Горбачевська, джазовий музикант Марк Токар, а також гурти "Жадан і Собаки" та "Лінія Маннергейма".

У виконанні артистів прозвучали як відомі пісні - "Звідки ти, чорна валко", "Пливи, рибо, пливи", так і нові композиції, створені спеціально для цього концерту. Усі кошти від виступу будуть спрямовані на потреби військових ЗСУ, якими займається фонд Сергія Жадана.

Справжнім сюрпризом для глядачів стала поява на сцені співачки Христини Соловій, з якою артисту приписують роман після розлучення з дружиною. Вони виконали пісню "Я помру від застуди" разом з колективом "Мертвий півень". Це був перший виступ гурту після 12-річної перерви.

Гостем концерту також став рок-гурт "Брати Гадюкіни", у дуеті з яким прозвучали хіти "Наркомани на городі" та "Файне місто Тернопіль".

Фото
Фото
23 Травня10:31
Новини по темі: Концерти Сергій Жадан