Завантажити ще

"Зняли швидко": Жадан розповів про поцілунок із Христиною Соловій у кліпі "Юність"

Фото: скриншот видео youtube.com/Христина Соловій

Український письменник та музикант Сергій Жадан розповів, як знімався кліп на пісню "Юність" Христини Соловій, у якому зірки зіграли закохану пару. Зокрема, хвилю обговорення у соцмережах викликав пристрасний поцілунок артистів. В інтерв'ю "Українській правді" музикант зізнався, що цю сцену зняли досить швидко, бо кожен на майданчику знав своє завдання.

- Це досить швидко знялося, бо там гарний режисер і ми з Христиною розуміли, як усе має бути в кадрі. Вона пояснила, та й пісня мені сподобалася, – зазначив Жадан.

Виконавець додав, що йому було комфортно цілуватися на знімальному майданчику, оскільки він не вперше робить це на камеру. Жадан також уточнив, що знявся у кліпі Соловій безкоштовно.

- Так у мене ж досвід. Ну слухай, ти ж бачиш... Коли це супроводжує любов до мистецтва та української музики, ніяковість відступає. Якщо говорити серйозно, це цікава робота. Мені у кадрі цікаво з'являтися. Якщо повертатися до роботи Христини, мені справді дуже подобається ця робота, – зізнався Сергій.

Наразі кліп "Юність" набрав на YouTube майже 1 мільйон переглядів.

 

 

Новини по темі: Сергій Жадан Видеоклип