Завантажити ще

Гурт "Мертвий півень" вперше за 12 років виступить разом на концерті Сергія Жадана

Гурт
Фото: facebook.com/andriy.kyrchiv

Львівський гурт "Мертвий півень" вперше виступить разом після 12-річної перерви. Колектив стане запрошеним гостем концерту "Сергій Жадан та друзі" у Львівській опері 22 травня. Разом із Сергієм Жаданом музиканти виконають трек "Я помру від застуди". Про це повідомляє видання Zahid.net.

У концерті також візьмуть участь Мар'яна Садовська, Христина Соловій, Соломія Чубай, Уляна Горбачевська, Марко Токар. Артисти заспівають як відомі пісні, так і нові композиції, створені спеціально для цього вечора.

Гурт "Мертвий півень" було засновано 1989 року. Музиканти здобули перше визнання, граючи на акустичних інструментах. Перший виступ колективу відбувся на фестивалі "Вивих" у 1990-му, а через рік гурт взяв участь у фестивалі "Червона Рута" та записав свій дебютний альбом "ЕТО". Всього за 30 років випустили 13 музичних платівок, у складі змінилося близько 20 музикантів.  2011 року гурт фактично припинив свою творчу діяльність.

У жовтні 2021 року помер вокаліст "Мертвого півня" Місько Барбара, а в лютому 2023 року - один із засновників гурту та вокаліст Любомир Футорський.

У 2011 році гурт фактично припинив свою творчу діяльність. Фото: facebook.com/andriy.kyrchiv

У 2011 році гурт фактично припинив свою творчу діяльність. Фото: facebook.com/andriy.kyrchiv

Новини по темі: Концерти група