Завантажити ще

Анжеліка Рудницька пояснила, чому назвала Монро "трансвеститом"

Анжеліка Рудницька пояснила, чому назвала Монро
Фото: Суспільне мовлення

Президент "Території А", співачка й телеведуча Анжеліка Рудницька у соцмережах пояснила свій пост, у якому назвала коментатора першого півфіналу "Євробачення-2023" блогерку Монро "трансвеститом". У Facebook артистка заявила, що некоректно висловилася стосовно колеги, а також підкреслила, що й сама чекає на вибачення від глядачів, які її захейтили.

- Звісно, ми усі знервовані. І кожен з усією ненавистю й жорстокістю реагує на вчинки та слова інших людей, які не збігаються з твоїми. Сьогодні на мене вилили океан лайна за слово «трансвестит», яке я необачно вжила замість «травесті» (дивіться скрін). Чи вкладала я у це слово негативну конотацію? Ні. Чи намагалася когось принизити чи образити? Ні. Чи ховаюся я від когось? Ні. Я готова вибачитися за те, що ми по-різному розуміємо слова. Але я готова вислухати і вибачення всіх тих, хто публікує свої паскудства стосовно мене.
Толерантність - поняття не однобічне. Тож усім нам мудрості! – зазначила Рудницька.

Фото: facebook.com/AnzhelikaRudnytska

Фото: facebook.com/AnzhelikaRudnytska

Фото: instagram.com/kurvamatu

Фото: instagram.com/kurvamatu

У відповідь Монро заявила, що слова співачки її дуже зачепили, оскільки вони знайомі особисто.

- От реально, наче мені линули у спину кефіром. Це реально було в моєму житті. Можливо, якби це була якась чужа людина, я б хіхікнула і продовжила насолоджуватися святом музики, але Анжеліку знаю особисто, а "Територія А" свого часу стала провідником у світ сучасної української поп- музики, зухвалої та, можна сказати, прогресивної, – уточнила вона.

За словами блогерки, вона ніколи не визначала себе як "людину, яка перевдягається в жінку по приколу", а на публіці акцентувала на тому, що є "жінкою не від народження". Монро заявила, що останні кілька років вона не виступає у жанрі "травесті-діви/драг-квін", і просить журналістів її так не титрувати.

Скандал між Рудницькою та Монро стався під час трансляції першого півфіналу "Євробачення" 9 травня. Блогерка та продюсер Олексій Гончаренко стали гостями студії на телеканалі "Суспільне", де оцінювали номери учасників конкурсу. Хвилю хейту в соцмережах викликав пост Рудницької: "Щоденники "Євробачення" сьогодні коментували трансвестит та телевізійний "ватник". Ну, з початком вас". Користувачів також обурив коментар телеведучої Марічки Падалко, яка поцікавилася: "А хто з них "ватник"?" Незабаром після цього Монро скасовувала прямий ефір на YouTube, де мала коментувати результати півфіналу.

Фото: instagram.com/kurvamatu

Фото: instagram.com/kurvamatu

Фото: instagram.com/kurvamatu

Фото: instagram.com/kurvamatu

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото: instagram.com/kurvamatu

Фото: instagram.com/kurvamatu