Завантажити ще

Потап відповів Приходько, яка назвала його "гівном": Зараз у нас немає права і часу на сварки

Потап відповів Приходько, яка назвала його
Фото: instagram.com/realpotap/

Український продюсер Потап відповів співачці Анастасії Приходько, яка розкритикувала рішення відмовитися від концертів на території Росії. Він запропонував на час війни в Україні залишити всі розмови, а натомість – об'єднатися. Відповідний пост музикант опублікував у своєму Інстаграмі.

- Шановна Анастасія Костянтинівна, під час повномасштабної війни з путінською росією, всім зрозуміло, що ділити українців на поганих та добрих – це підтримувати саме те, на що сподівається наш з вами Анастасія ворог. Він спить і бачить, як ми всі сварилися та розділилися та втратили силу єдності та міцність нашої згуртованості!, - заявив артист.

Він зазначив, що зараз представникам українського шоу-бізнесу треба бути єдиними, а розмови один про одного залишити на часи, що настануть після завершення війни.

– Нам потрібні усі люди, які допомагають Україні, на будь-яких фронтах! Особливо артисти! І зараз час показати, що є тільки одна справа, одна мета - перемога! Після неї у нас буде багато часу говорити один про одного приємності та неприємності, і тільки тоді це буде доречно. Зараз ми всі єдина сила і немає у нас з вами права та часу на сварки та хибні спогади, зараз ми разом! Від Монатика до Полякової, від Калуша до Кварталу – ми патріоти і кожен із нас робить свою справу заради України!, – наголосив Потап.

Анастасія Приходько повідомила у своєму Фейсбуці новину про те, що Настя Каменських і Потап відмовилися від виступів у Росії. Новину артистка прокоментувала коротко, обізвавши Потапа: "Рідкісне г*вно, а не людина! Г*вно і точка". На запитання підписчиків співачка пояснила, що Потап “намагається бути патріотом, забувши про те, як у Кремлі знімав штани”.

Фото:.instagram.com/realpotap/

Фото:.instagram.com/realpotap/