Завантажити ще

Харківський кіт Степан "одружився" з коханою Стефанією і показав знімки з розпису

Харківський кіт Степан
Фото: instagram.com/loveyoustepan

Харківський кіт Степан "одружився" зі своєю коханою Стефанією. Радісною новиною популярний блогер поділився з підписниками в Instagram, опублікувавши знімки з церемонії та свідоцтво про шлюб.

- Зробив своїй коханій Стефанії пропозицію лапки та серця у комунальному підприємстві "Щасливе місто". До речі, будь-хто - і навіть я - може оформити шлюб за 24 години та повністю під «ключ» організувати весілля на будь-якій локації Харкова та Києва. Не стримуйте своїх емоцій, освідчуйтесь, кохайте один одного, життя одне! Стефаніє, люблю тебе! - зазначив інфлюенсер.

Як справжній чоловік, кіт Степан надів для весільної церемонії  чорну краватку, а його обраниця Стефанія - білу стрічку у вигляді бантика.

Пара познайомилася після початку повномасштабної війни. Через постійні обстріли Харкова власниця Степана Ганна поїхала з ним до Франції. У серпні хазяйка блогера взяла собі ще кішку Стефанію та заявила, що це - наречена Степана. Разом із пухнастиками Ганна повернулася на батьківщину 21 вересня.

На кота Степана в Інстаграмі підписано 1,3 млн осіб, а на Стефанію - майже 80 тисяч. Про харківського кота у своїх соцмережах розповідали співачка Брітні Спірс, модель Хейлі Бібер та акторка Дайана Крюгер.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Степан (@loveyoustepan)

Новини по темі: Коти Весілля Блогери