Завантажити ще

Харківський кіт Степан знявся для обкладинки журналу Times Monaco

Харківський кіт Степан знявся для обкладинки журналу Times Monaco
Фото: instagram.com/loveyoustepan/timesmonaco.com

Харківський кіт Степан знявся для діджитал-обкладинки журналу Times Monaco. На знімку популярний Insta-блогер зображений на фоні вулиць Монако.

"Найвідоміший кіт у світі Степан знайшов притулок у Монако" - зазначено на обкладинці видання.

У розмові з журналістами хазяйка кота Ганна розповіла, як вона разом із домашнім улюбленцем дісталася Монако.

- Це був довгий і складний шлях для нас, щоб залишити Харків, який постійно зазнавав ракетних обстрілів. Монако було першим місцем у Європі, куди ми дісталися і де знайшли притулок. Ми прожили там два місяці й отримали багато допомоги, підтримки та турботи від місцевих мешканців. І ми щиро вдячні їм за нашу безпеку. У цьому казковому місці ми відчували себе у повній безпеці та під захистом. Краса природи, гір і моря, вражаюча архітектура міста та дивовижна атмосфера допомогли нам одужати від пережитого жаху. Монако – це шматочок раю на землі. Мені сняться всі країни світу, і Україна, звичайно, стане такою ж безпечною та надійною, - зазначила хазяйка Степана.

Після евакуації із Харкова родина, у якій живе кіт, допомагала збирати кошти на допомогу тваринам в Україні. Завдяки підписникам за 4 дні вдалося зібрати понад 10 тисяч доларів. У травні Степан отримав премію World Influencers & Bloggers Awards ("Оскар" для блогерів"), яку провели у рамках Каннського кінофестивалю, а наприкінці вересня повернувся додому, до України.

У Степана наразі 1,3 мільйона підписників у Instagram і понад 1,1 мільйона - у TikTok. Ідея публікувати відео з вихованцем прийшла хазяйці не одразу. Якось вона оприлюднила фото, де Степан сидить смутний поруч із піцею під пісню "У Курского вокзала". Ролик зібрав 4,5 мільйона переглядів. А після репосту у сторіс Брітні Спірс у Степана замовили рекламу люксові бренди, такі як Valentino, Crocs та PUMA.

Новини по темі: Коти журнал Time