27 травня
Завантажити ще

Знаменитий кіт Степан із Харкова став послом проєкту "Збережіть українську культуру"

Знаменитий кіт Степан із Харкова став послом проєкту
Фото: instagram.com/loveyoustepan/

Харківський кіт Степан став третім послом у проекті Міністерства культури та інформаційної політики України "Збережіть українську культуру". Про це повідомили у прес-службі відомства.

- Кіт Степан, який має в Instagram 1,3 млн передплатників, став послом проекту від МКІП - "Збережіть українську культуру". Це вже третя зірка, яка приєдналася до проекту, спрямованого на відновлення зруйнованих росіянами українських пам'яток культури, – зазначили у Мінкульті.

В Інстаграмі Степана вже опублікували першу посаду із закликом взяти участь у зборі. На фотографії кіт зображений з мініатюрою музею Григорія Сковороди у Харківській області, зруйнований росіянами.

- У мене мініатюра літературно-меморіального музею Григорія Сковороди, який у травні росіяни знищили ракетним обстрілом. На жаль, в Україні таких знищених музеїв багато. За 8 місяців війни Росія зруйнувала або пошкодила 552 об'єкти української культурної спадщини та культурної інфраструктури. Збитки вже становлять сотні мільйонів гривень, - йдеться у повідомленні.

Також на сторінці Степана просять пожертвувати будь-яку посильну суму для збереження української культури.

Фото: instagram.com/loveyoustepan/

Фото: instagram.com/loveyoustepan/