Завантажити ще

"Заздалегідь не готувалася": Акторка дубляжу Катерина Сергєєва розповіла, як створювала пародію на Лорак

Фото: особистий архів Катерини Сергєєвої

Після скандального інтерв'ю Ані Лорак російській журналістці у соцмережах завірусилася пародія на цей випуск від української акторки дубляжу Катерини Сергєєвої. В інтерв'ю KP.UA Сергєєва розповіла, що зробила пародію на прохання куми. Створення цього ролика забрало у неї близько півтори години.

- Бувало, я щось відкладала, щоб наступного дня ще раз передивитися на свіжу голову. А наприклад, пародія на Лорак забрала в мене десь півтори години. Як кажуть, вона просто полилася. Я ще тоді була й дуже втомлена - у мене було дві групи студентів. Але кума так просила, і я подумала: піде – то піде, а ні – то ні. І воно справді все пішло як по маслу. Я заздалегідь навіть не готувалася, - зазначила Катерина. - І коли почався такий ажіотаж, навіть сіла передивитися це інтерв’ю. Передивилася і зрозуміла, що все правильно зчитала.

Підштовхнуло до створення ролика й те, що артистка закрила коментарі на своїй сторінці. Сергєєва хотіла, щоб люди з інших країн побачили реакцію українців на Лорак.

– Можливості прокоментувати це інтерв’ю не було. У Тік-Тоці, наприклад, були відключені коментарі. І я подумала: «Напевно, люди хочуть щось сказати. Але де? Куди їм писати? Куди це все викидати?» Адже хочеться, щоб нашу відповідь, нашу позицію почитали, знали, як це для нас виглядає, як це для нас боляче, - зазначила акторка. - Як би ми не жартували, але все одно це якийсь біль, драма, трагедія, коли таке говорить народна артистка України. Вибачте, але це настільки розмазана позиція, що ти не розумієш, на чому вона заснована. Оці закиди, що їй щось казали і вона поїхала, бо вже не могла… Та ніхто ж її не ображав! Мені здається, після 2014-го більше Лободу пресували. Тому люди й сприйняли слова Лорак дуже боляче. Але оцей сміх, я так розумію, і дозволив зняти напруження, він викликаний тим, що ми змогли відповісти. Тому, думаю, саме цю пародію і підхопили.

Що за інтерв'ю

Йдеться про інтерв'ю Ані Лорак російській журналістці Олені Жигаловій, у якому співачка заявила, що її "вижили" з України. У розмові артистка жодного разу не промовила слово "війна". Повномасштабне військове вторгнення РФ до України виконавиця назвала "трапилося те, що трапилося". Раніше пародією на це інтерв'ю також поділився шоумен Анатолій Анатоліч.

Ані Лорак родом із Чернівецької області. Після повномасштабного вторгнення вона жодного разу не засудила дії Росії та продовжувала давати там концерти. У жовтні президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо персональних санкцій проти українських артисток Ані Лорак, Таїсії Повалій та Регіни Тодоренко. У Росії зірку також позбавляють концертів, бо вважають, що вона може передавати гроші на підтримку української армії.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Катерина Сергеєва 🇺🇦 (@katerinna_sergeeva)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Катерина Сергеєва 🇺🇦 (@katerinna_sergeeva)

 

 

Новини по темі: Актриса Ані Лорак