Завантажити ще

Мер Краснодара скасував концерт Ані Лорак, бо боїться, що вона передасть гроші на ЗСУ

Мер Краснодара скасував концерт Ані Лорак, бо боїться, що вона передасть гроші на ЗСУ

Мер російського Краснодара Євген Наумов скасував концерт Ані Лорак, запланований на 27 квітня. Він вважає, що співачка не може заробляти на росіянах, тому що немає гарантій, що вона не передасть гроші на підтримку української армії. 

- І ще трохи про культуру. Хочу поділитися і своєю думкою щодо неминучого скасування концерту співачки Ані Лорак у Краснодарі. Ми — жителі проти того, щоб у нашому місті «влаштовували шоу» люди, які освідчуються в коханні правлячої в Україні влади, яка воює проти нас. Жоден підприємець, актор, співак чи співачка, які мають таку позицію щодо СВО, не зароблятимуть тут. Ми не можемо гарантувати, що зрештою ці гроші не підуть на підтримку тих, хто воює проти наших хлопців, постачає їм снаряди та боєприпаси, - написав Наумов у Телеграм.

З вимогою заборонити виступ Ані Лорак виступили місцеві активісти. Вони заявили, що "Лорак засудила спецоперацію та залишила територію Росії, а після цього, перебуваючи за кордоном, оголосила благодійний онлайн-концерт у мережі для того, щоб передати кошти на потреби постраждалих від "російської агресії".

За іронією долі, Ані Лорак вважають зрадницею як в Україні, так і в Росії. Після повномасштабного вторгення співачка родом із Чернівецької області жодного разу на засудила дії Росії, натомість продовжувала давати там концерти. У жовтні президент Володимир Зеленеський ввів у дію рішення РНБО про персональні санкції проти українських артисток Ані Лорак, Таїсії Повалій та Регіни Тодоренко.

Новини по темі: Ані Лорак