Завантажити ще

З Алека Болдвіна зняли звинувачення у вбивстві українки на зйомках фільму "Іржа"

З Алека Болдвіна зняли звинувачення у вбивстві українки на зйомках фільму
Фото: John Lamparski/Getty Images

З актора Алека Болдвіна зняли звинувачення у ненавмисному вбивстві українського оператора Галини Хатчінс на зйомках фільму "Іржа". Про це повідомляє ВВС з посиланням на адвокатів артиста.

– Ми задоволені рішенням закрити справу проти Алека Болдвіна та закликаємо до належного розслідування фактів та обставин цієї трагічної події, – зазначив у бесіді з журналістами представник артиста Люк Нікас.

Якби суд визнав актора винним у цій справі, йому могло б загрожувати до 18 місяців ув'язнення. У заяві з боку звинувачення йдеться, що за останні кілька днів у справі з'явилися нові факти, які потребують подальшого розслідування.

- Це рішення не звільняє пана Болдвіна від кримінальної відповідальності, і звинувачення можуть висунути знову. Наше подальше розслідування триватиме, – зазначили прокурори.

Як пише джерело, звинувачення у ненавмисному вбивстві було також висунуто консультантові зі зброї Ханне Гутьєррес-Рід. Вона своєї провини не визнає. Захист Гутьєррес-Рід очікує, що наприкінці судового процесу їхня клієнтка також буде "реабілітовано".

Алека Болдвіна було звинувачено за двома пунктами у справі про ненавмисне вбивство українки. Трагедія сталася 21 жовтня 2021 року під час зйомок у Нью-Мексико. Болдвін вистрілив у оператора Галину Хатчінс та режисера Джоела Соуза. Внаслідок цього українка померла в лікарні, режисер отримав поранення в області ключиці. Восени 2021 року було укладено мирову угоду між Болдвіном, продюсерською компанією та чоловіком Галини Метью Хатчінсом. Батьки та сестра загиблої українки подали новий позов на команду фільму, щоб домогтися відповідальності та справедливості за те, що сталося.

Напередодні у штаті Монтана відновилися зйомки "Іржі". Виконавчим продюсером фільму стане вдівець Метью Хатчінс.

Новини по темі: Болдуін Суд