Завантажити ще

Алек Болдвін вперше після загибелі українки Хатчинс повернувся на знімальний майданчик

Алек Болдвін вперше після загибелі українки Хатчинс повернувся на знімальний майданчик
Фото: instagram.com\alec.baldwin

Американський актор Алек Болдуїн повернувся до роботи після трагедії на знімальному майданчику, внаслідок якого було застрелено оператора Галіну Хатчінс. Зірка взяла участь у британському проекті. Про це він повідомив у своєму Інстаграмі.

- У нас був перший знімальний день. Дуже дивно повертатись до роботи. Я не працював з 21 жовтня з дня цієї жахливої трагедії, коли на зйомках сталася жахлива річ - випадкова смерть нашого оператора Галини Хатчинс. Мені й досі складно про це говорити. Але я повернувся до роботи вперше за три з половиною місяці, – повідомив Болдуїн своїм передплатникам.

Яку роль відіграє Алек Болдуїн у новому проекті, про що йдеться у картині і коли вийде на екрани – він не уточнив. За його словами, нове кіно є абсолютно незалежно. За даними ЗМІ, Болдуїн отримав роль у малобюджетному трилері "97 хвилин", у якому покажуть захоплення пасажирського літака.

21 жовтня 2021 року під час зйомок фільму "Іржа" в Нью-Мексико Алек Болдуїн вистрілив в оператора Галину Хатчинс та режисера Джоела Соуза, внаслідок чого вони отримали поранення. Внаслідок цього українка Хатчинс померла в лікарні, а постраждалий режисер отримав поранення в області ключиці. Поліція продовжує розслідування і поки що нікому не пред'являла звинувачень. Сам Болдвін себе винним не вважає.

 

Новини по темі: Кіно Актори Болдуін