Завантажити ще

ФБР: Пістолет, з якого Алек Болдуїн застрелив оператора, не міг вистрілити випадково

ФБР: Пістолет, з якого Алек Болдуїн застрелив оператора, не міг вистрілити випадково

Американські силовики оприлюднили результати розслідування трагедії, що сталася під час зйомок фільму "Ржавчина". У спецслужбі заявили, що без натискання Алеком Болдуїном на спусковий гачок з пістолета не міг здійснитися постріл. Про це пише "Deadline".

- Слідчий експеримент показав, що навіть зі зведеним курком і при ударі по револьверу F.lli Pietta він не міг вистрілити без втручання стрільця. Зі зведеним на чверть або навіть наполовину курком пістолет не можна було змусити стріляти без натискання на спусковий гачок, - встановили у ФБР.

Як пише видання, сам Болдуїн у свідченнях слідчим стверджував, що не натискав на спусковий гачок і вважав, що пістолет заряджений холостими патронами. За словами актора, постріл зі зброї стався "випадково".

Йдеться про трагедію, яка сталася у жовтні 2021 року. На знімальному майданчику, під час роботи над фільмом "Ржжавчина", американський актор Алек Болдуін вистрілив в оператора Галину Хатчінс та режисера Джоела Соуза. В результаті оператор померла від отриманих поранень, а потерпілий режисер потрапив до лікарні. У лютому родичі Галини Хатчинс подали до суду на Алека Болдуїна, звинувативши його у ненавмисному вбивстві.