articles Object ( [params] => Array ( [approved] => 1 [assign] => mainstream [category] => 2850 [include_extra] => 1 [langid] => 2 [limit] => 12 [memcache] => 1 [order] => adate DESC [where] => a_p.adate < UNIX_TIMESTAMP() AND a_p.adate >= 1701883100 ) [langid] => [store_to_cache] => [cache_key] => articles-1249619157 [articles] => Array ( [681105] => article Object ( [absnum] => 681105 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => institut-pantone-nazvav-persikovij-holovnim-kolorom-2024-roku [title] => Інститут Pantone назвав персиковий головним кольором 2024 року [title_short] => [meta_title] => Інститут Pantone назвав персиковий головним кольором 2024 року [meta_keywords] => новини шоу-бізнесу, Pantone, колір року Pantone, колір 2024 року [meta_description] => Інститут Pantone назвав головний колір 2024 року. [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Головним кольором 2024 року за версією Інституту Pantone став персиковий відтінок, який називається Peach Fuzz. На думку команди інституту, цей відтінок "резонує зі співчуттям, пропонує тактильні обійми і з легкістю поєднує молодість із вічністю, а також дарує відчуття доброти й ніжності, передає послання турботи і взаємодопомоги, згуртованості та співпраці". Про це йдеться на офіційному сайті інституту.

"У центрі уваги - людський досвід, що збагачує і живить розум, тіло й душу, але водночас це спокійний і сучасний персиковий з глибиною, чия легкість стримана, але вражаюча, оскільки приносить красу в цифровий світ. Поетичний і романтичний, чистий персиковий тон з вінтажними нотками відображає минуле, але водночас є переосмисленим у сучасному дусі, - пояснює свій вибір команда. - Колір має висловлювати наше бажання бути поряд з тими, кого ми любимо, і радість, яку ми отримуємо, коли дозволяємо собі налаштуватися на те, хто ми є, і просто насолоджуватися моментом спокійного часу на самоті. Це має бути колір, чиї теплі та гостинні обійми передають послання милосердя і співчуття. Такий колір, який був би дбайливим і затишним, поєднував би людей та викликав почуття тактильності”.

Інститут кольору обирає головний відтінок наступного року вже протягом двох десятиліть. Торік ним став малиново-червоний відтінок, а 2021-го - бузковий.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від PANTONE (@pantone)

 

[category] => 2850 [categories] => [categories_seo] => [type] => 2097152 [position] => 342739 [adate] => 1701959940 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701959966 [changed] => 1701961829 [userid] => 40766 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Колір має висловлювати наше бажання бути поруч із тими, кого ми любимо.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => pantone.com [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 100005 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 3372028257 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_16-31-25.png","crop":{"x":"0","y":"188","w":"639","h":"341"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/photo_2023-12-07_16-32-34.jpg","crop":{"x":"0","y":"39","w":"1279","h":"668"},"action":"none","format":"original"},"chronicle":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/photo_2023-12-07_16-32-52.jpg","crop":{"x":"169","y":"0","w":"853","h":"1280"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_16-31-25.png","crop":{"x":"0","y":"136","w":"640","h":"480.6926406926407"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/photo_2023-12-07_16-32-34.jpg","crop":{"x":"0","y":"42","w":"1280","h":"853"},"action":"none","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"sx_mobile":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_16-31-25.png","crop":{"x":"46","y":"0","w":"594","h":"727"},"action":"none","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681048] => article Object ( [absnum] => 681048 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => pershi-jalinki-zirok-u-parfiljevoji-bez-ihrashok-a-u-kukhar-iz-simvolikoju-baletu [title] => Перші ялинки зірок: у Даші Квіткової - з квітами, а у Каті Кухар - з пуантами [title_short] => [meta_title] => Перші ялинки зірок: у Даші Квіткової - з квітами, а у Каті Кухар - з пуантами [meta_keywords] => новини шоу-бізнесу, ялинки зірок, ялинки зірок 2023 року, ялинки-2023, [meta_description] => Як зірки вбирають ялинку: у Даші Квіткової - з квітами, а у Каті Кухар - з пуантами. [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Як і більшість українців, за місяць до різдвяних і новорічних свят знаменитості починають наряджати ялинку для створення святкової атмосфери та затишку в домі. Цю традицію продовжують і під час повномасштабної війни, але тепер головний символ року має зовсім інші сенси. KP.UA знайшла тих зірок, хто майже готовий до майбутніх свят.

Даша Квіткова

Інстаблогер Даша Квіткова, яка цього року розлучилася з Микитою Добриніним, вбирала ялинку разом із сином Левом напередодні Дня святого Миколая. Даша показала у соцмережах ролик, де сім'я прикрашає штучне дерево золотими сніжинками, квітами, кульками та дрібною гірляндою.

- Сьогодні одне з найулюбленіших моїх свят – День святого Миколая. І дякую Збройним силам України за те, що можемо  щодня бути з рідними й маємо можливість радувати наших дітей, - наголосила інфлюенсер.
Переглянути цей допис до Instagram

Повідомлення, поширення Daria Kvitkova 🇺🇦 (@kvittkova)

Ілона Гвоздьова

Ілона Гвоздьова цього року вперше поставила ялинку у новому будинку, до якого переїхала разом із сім'єю після ремонту. Хореограф нарядила дерево золотими та срібними ялинковими іграшками у вигляді квітів і пелюсток рослин, стрічками й намистом. Щоб запам'ятати цей момент, танцівниця організувала фотосесію біля домашньої ялинки разом з іншими членами сім'ї - батьками, чоловіком та дітьми.

- Ще один портрет великої родини у скарбничку. А скільки було витрачено сил та цукерок, щоб ця історія спрацювала! - наголосила танцівниця.

Тимур Мірошниченко

Передноворічні та різдвяні дні для Тимура та Інни Мірошниченків також особливі. Цього року родина вперше прикрашала будинок до свят у новому складі. Для молодшого сина Марселя, якого подружжя всиновило влітку, це також перша новорічна ялинка у житті.

Разом із дітьми вони прикрасили штучне дерево білими та золотими кулями, а також іншими рідкісними ялинковими іграшками.

– Перша ялинка Марселя. Ризиковано з нашого боку, маючи дитину, якій все цікаво і кожне "обережно" звучить як виклик, але... Ми віримо у стійкість ялинки та іграшок (найслабші вже пішли від нас). Ваші ставки: хто кого? Марсель чи ялинка? - поцікавилося у підписників подружжя.

Злата Огневіч

Злата Огнєвіч поставила у квартирі маленьке штучне дерево та прикрашала його у кілька етапів – у перервах між роботою на студії звукозапису та підготовкою до сольного концерту у Києві. Артистка нарядила ялинку білими та червоними кулями, а також ялинковими іграшками з домашньої колекції, а на верхівку помістила зображення у вигляді ангела.

- Цікаво, скільки вона простоїть? Минулого разу було... до весни, - зауважила Злата.

Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Катерина Кузнєцова

Актриса Катерина Кузнєцова, яка наразі живе на дві країни - Україну та Іспанію, незважаючи на теплу погоду на Тенеріфе, також прикрасила ялинку до новорічних свят. Артистка вбрала маленьке штучне дерево червоними, жовтими, зеленими кулями та іграшками у вигляді подарунків. Ялинку Кузнєцова розмістила біля столика, на якому стоїть портрет її коханого.

Переглянути цей допис до Instagram

Допис, поширення Kate Kuznetsova (@katykino)

KISHE

Співак Андрій Кіше (KISHE) віддав перевагу штучній ялинці, яку вбирав разом із сім'єю - дружиною та дочками. У соцмережах артист також поспішив відповісти хейтерам, які вважають обурливим прикрашати ялинку у воєнний час.

- Під час встановлення ялинки жоден скарбник, політикан, депутат чи меценат не постраждали! Встановлено виключно за власні кошти та власноруч! З величезною повагою та вдячністю до наших захисників, бо завдяки їм ми маємо таку можливість! Дорогі друзі, годі розгойдувати тему ялинок, минулого року про це ніхто навіть не згадав! Ми маємо бути мудрішими! Ставте вдома свої ялинки та іграшки і не забувайте донатити та допомагати нашим захисникам! Нешановані казнокради, депутати і всі, хто трохи юшки об'ївся, - вам що, зовсім мозок знесло? Війна у країні - годі красти! Дістали старі штучні ялинки та іграшки зі складів і не вистьобуйтесь! Потрібно допомагати військовим кожною вільною копійкою! Схаменіться! АСТАНАФІТЄСЬ! – підписав пост артист.
Переглянути цей допис до Instagram

Допис, поширення Kishe UA (@kishe_official)

Аліна Френдій та Петро Заставний

Блогери Аліна Френдій та Петро Заставний цього року поставили пишну живу ялинку з мінімалістичним декором. Пара повісила на дерево яскраву гірлянду і не прикрашала його кульками.

- Це найкращі часи, - підписала відео інфлюенсер.
Переглянути цей допис до Instagram

Допис, поширення ALINA FRENDIY (@alina_frendiy)

Анатолій Анатоліч та Юла

Телеведучий Анатолій Анатоліч та його дружина, піар-агент Юла, цьогоріч також вирішили наперед нарядити ялинку, яка стала першою у житті їхнього сина Ніла. Юла опублікувала у соцмережах кадри, як хлопчик після денного сну злякався живої ялинки і встиг розбити одну зі скляних куль.

- Це перша ялинка Ніла. Минулого року в нас її не було. А позаминулого року Нілу було лише 5 місяців. Чекали, доки Ніл прокинеться після денного сну, щоб з ним прикрашати ялинку. Він, сонний, злякався, – розповіла Юла.
Переглянути цей допис до Instagram

Допис, поширення ЮЛА | топ-піарниця (@yulattt)

Таня Парфільєва та Іван Кришталь

Першу ялинку для сина також нарядили блогери Таня Парфільєва та Іван Кришталь. Пара відмовилася від ялинкових прикрас, повісивши на дерево гірлянду з маленькими вогниками разом із друзями-блогерами - Дашею Квітковою, Євгеном Таллером та Настею Єлісєєвою.

– Перша ялинка Сані, – написала інфлюенсер.
Переглянути цей допис до Instagram

Допис, поширення Таня Парфільєва (@tanyaparfileva)

Леонід Мартинчик

Телеведучий Леонід Мартинчик показав у Instagram, як "чаклує" над ялинкою, прикрашаючи її червоними та білими кулями й іграшками схожого кольору. На верхівку дерева він встановив один із головних символів України – золотий тризуб.

- Другий рік поспіль сумніваюся, чи ставити ялинку вдома. І точно знаю, як ви її любите і як сильно чекаєте. Тому "головна ялинка Львова" на місці.

Катерина Кухар

Прима-балерина українського балету Катерина Кухар разом з учнями Київського професійного хореографічного коледжу поставила одразу три ялинки у закладі. Дві з них діти прикрасили самі. А третя – створена у подарунок учням та викладачам від компанії LoraShen Studio. Вона прикрашена сріблястими та помаранчевими іграшками, що символізують балет, та у колірній гамі наступного року Дракона.

- Намагалися порахувати з дітьми кількість іграшок на новорічному дереві... Близько 70 куль, трохи більше 40-50 ялинкових іграшок у вигляді карет, неймовірної краси балерин та пуанти, прикрашені нгібито дорогоцінним камінням. Хочеться, незважаючи на війну, дарувати дітям радість, піднімати настрій. Нам треба самим собі створювати мотивацію та гарний привід для усмішок, – зізналася Катерина Кухар.

Фото: прес-служба Катерини Кухар

Тарас Цимбалюк

Тарас Цимбалюк разом із коханою Світланою Готочкіною цього року нарядили ялинку ще наприкінці листопада. На відміну від інших знаменитостей пара не прикрашала ялинку в одному стилі, а повісила різні іграшки. Обраниця артиста виклала у сторіс кадри з ялинкою, нагадавши підписникам:

- Свято має бути не за календарем, а за покликом душі, - наголосила Світлана.

Фото: instagram.com/taras.tsymbaliuk

 

[category] => 2850 [categories] => [categories_seo] => [type] => 2105350 [position] => 342734 [adate] => 1701957120 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701881372 [changed] => 1701959905 [userid] => [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Розповідаємо, хто із зірок уже вбрав ялинку до свята.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 100005 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 1557867280 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/photo_2023-12-07_14-53-56.jpg","crop":{"x":"0","y":"0","w":"1280","h":"682.6666666666666"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/photo_2023-12-07_14-53-56.jpg","crop":{"x":"0","y":"0","w":"1279","h":"668"},"action":"none","format":"original"},"chronicle":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/photo_2023-12-06_23-05-38 (2).jpg","crop":{"x":"0","y":"2","w":"851","h":"1276.5"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/photo_2023-12-07_14-53-56.jpg","crop":{"x":"1","y":"0","w":"1278","h":"960"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/photo_2023-12-07_14-53-56.jpg","crop":{"x":"0","y":"0","w":"1280","h":"853"},"action":"none","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"sx_mobile":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/photo_2023-12-06_23-05-38 (2).jpg","crop":{"x":"0","y":"192","w":"851","h":"1041"},"action":"none","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => 4 [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681090] => article Object ( [absnum] => 681090 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => sin-pravljachoho-printsa-likhtenshtejna-kostjantin-raptovo-pomer-u-51-rik [title] => Син правлячого принца Ліхтенштейна Костянтин раптово помер у 51 рік [title_short] => [meta_title] => Син правлячого князя Ліхтенштейна Костянтин раптово помер у 51 рік [meta_keywords] => новини шоу-бізнесу, королівська родина, Принц Ліхтенштейна Костянтин, Костянтин Ліхтенштейнський [meta_description] => Принц Ліхтенштейна Костянтин раптово помер у 51 рік [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Син правлячого князя (принца) Ліхтенштейна  Костянтин раптово помер на 52 році життя. Про це повідомляє видання HOLA! (Hello), посилаючись на заяву сім'ї.

Костянтин Ліхтенштейнський помер у вівторок, 5 грудня, але причин його смерті не називають. Його не стало через два роки після смерті матері Марії Аглаї Бонавентури Терезії фон унд цу Ліхтенштейн, яка померла від інсульту. Він був третьою дитиною Марії та принца Ганса-Адама II. Спадкоємцем престолу є старший брат Костянтина – принц Алоїс.

Принц Ліхтенштейнський був головою наглядової ради компанії Liechtenstein Group AG і членом ради директорів холдингу, яка займається управлінням та інвестує у компанії, що працюють по всьому світу в секторах сільського господарства та харчової промисловості, лісового господарства, відновлюваної енергетики та нерухомості. Син князя більше 23 років був одружений із графинею Марі. У пари троє дітей: принц Моріц, принцеса Джорджіна та принц Бенедикт.

[category] => 2850 [categories] => [categories_seo] => [type] => 2097152 [position] => 342738 [adate] => 1701947640 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701947661 [changed] => 1701949290 [userid] => 40766 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Його не стало через два роки після смерті матері Марії Аглаї Бонавентури Терезії фон унд цу Ліхтенштейн, яка померла від інсульту.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => youtube.com/LIECO Gmbh & Co KG [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 35577 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 4192600216 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_12-43-20.png","crop":{"x":"0","y":"0","w":"1920","h":"1024"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_12-43-20.png","crop":{"x":"0","y":"0","w":"1920","h":"1002.6666666666666"},"action":"none","format":"original"},"chronicle":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_12-43-20.png","crop":{"x":"671","y":"0","w":"720","h":"1080"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_12-43-20.png","crop":{"x":"288","y":"0","w":"1438","h":"1080"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_12-43-20.png","crop":{"x":"155","y":"0","w":"1620","h":"1080"},"action":"none","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"sx_mobile":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_12-43-20.png","crop":{"x":"553","y":"0","w":"883","h":"1080"},"action":"none","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681081] => article Object ( [absnum] => 681081 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => ukrajinu-na-konkursi-misis-svitu-2023-predstavit-bahatoditna-mama-ta-druzhina-natshvardijtsja-olena-jelizarova [title] => Україну на конкурсі "Місіс Світу - 2023" представить багатодітна мама та дружина нацгвардійця Олена Єлізарова [title_short] => [meta_title] => Україну на конкурсі "Місіс Світу-2023" представить багатодітна мама та дружина нацгвардійця Олена Єлізарова [meta_keywords] => новини шоу-бізнесу, Місіс Міра, Місіс Міра 2024, Олена Єлізарова [meta_description] => Україну на "Місіс Світу-2023" представить багатодітна мама та дружина нацгвардійця [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Україну на міжнародному конкурсі "Місіс Світу - 2023" представить 37-річна мама та дружина нацгвардійця Олена Єлізарова. Вона візьме участь у конкурсі замість переможниці "Місіс Україна Світ" Лани Малінської, яка не зможе поборотися за корону за сімейними обставинами. Про це повідомляється на сторінці всеукраїнського конкурсу у Instagram.

– [Конкурс] це ще один майданчик, на якому Україна може заявити про себе. Розповісти про нашу культуру та традиції, зробити більш помітними твори українських дизайнерів одягу та аксесуарів. Для мене велика честь та відповідальність представляти нашу країну у цей складний час, – зазначила Єлізарова.

Олена – дизайнер інтер'єрів та власниця власного бренду ювелірних виробів. Вона також написала дитячу казку та колискову, яку відзначили на конкурсі Global Music Awards у категорії "Краща пісня для дітей". Жінка одружена і виховує 4 дітей - трьох хлопчиків та дівчинку.

"Місіс Світу" засновано у 1985 році. За роки участі у конкурсі Україна лише одного разу виграла головний титул у 2009-му. У 2023 році конкурс відбудеться в США.

Фото: прес-служба конкурсу

Фото: прес-служба конкурсу

[category] => 2850 [categories] => [categories_seo] => [type] => 2097154 [position] => 342737 [adate] => 1701943080 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701943082 [changed] => 1701945888 [userid] => 40766 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Олена поїде на конкурс замість переможниці "Місіс Україна Світ" Лани Малінської, яка не зможе поборотися за корону за сімейними обставинами.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => прес-служба конкурсу [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 50354 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 2502502739 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_11-08-25 (2).png","crop":{"x":"0","y":"0","w":"1209","h":"645"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_11-08-25 (2).png","crop":{"x":"0","y":"21","w":"1210","h":"631.8888888888889"},"action":"none","format":"original"},"chronicle":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/photo_2023-12-07_11-54-32.jpg","crop":{"x":"61","y":"0","w":"853","h":"1280"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_11-08-25 (2).png","crop":{"x":"0","y":"0","w":"1073","h":"806"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_11-08-25 (2).png","crop":{"x":"1","y":"0","w":"1209","h":"806"},"action":"none","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"sx_mobile":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/image_2023-12-07_11-08-25 (2).png","crop":{"x":"137","y":"0","w":"659","h":"806"},"action":"none","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681076] => article Object ( [absnum] => 681076 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => vitalij-kozlovskij-pokazav-jak-vihljadav-u-18-rokiv [title] => Віталій Козловський показав, як виглядав у 18 років [title_short] => [meta_title] => Віталій Козловський показав, як виглядав у 18 років [meta_keywords] => новин шоу-бізнесу, Віталій Козловський, Віталій Козловський на початку кар'єри [meta_description] => Віталій Козловський показав, як на початку кар'єри [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Співак Віталій Козловський, який зараз захищає Україну на передовій, показав, як виглядав на початку кар'єри. Артист виклав у сторіс Instagram кадр, зроблений 20 років тому. На фото Козловський знятий ще з довгим волоссям, а поряд із ним сидить український дизайнер Ірина Джус.

- 20 років тому! Тоді я ще не знав, що на мене чекає попереду, – зазначив артист.

Ймовірно, знімок було зроблено за часів проєкту "Шанс" у 2003 році. Після перемоги в шоу виконавець почав працювати з продюсером Ігорем Кондратюком, з яким у 2011-му зі скандалом розірвав ділові відносини. Останній заборонив співаку виконувати 49 пісень, написаних під час їхньої співпраці.

У червні цього року Козловського мобілізували до ЗСУ. Після проходження навчання у лавах бригади швидкого реагування Національної гвардії "Рубіж" у Київській області він прийняв присягу і вирушив на фронт. 17 жовтня артист повідомив, що звільнився з лав Нацгвардії, щоб продовжити військову службу в іншій структурі.

Фото: instagram.com/vkozlovsky_music

[category] => 2850 [categories] => [categories_seo] => [type] => 2097154 [position] => 342736 [adate] => 1701939420 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701939474 [changed] => 1701941754 [userid] => 40766 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

На знімку, знятому 20 років тому, молодого артиста знято разом із дизайнером Іриною Джус.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => instagram.com/vkozlovsky_music [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 35577 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 335433020 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/408261399_18298926898182513_400714301306736873_n.jpg","crop":{"x":"0","y":"288","w":"1080","h":"576"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/408261399_18298926898182513_400714301306736873_n.jpg","crop":{"x":"0","y":"296","w":"1080","h":"564"},"action":"none","format":"original"},"chronicle":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/408261399_18298926898182513_400714301306736873_n.jpg","crop":{"x":"0","y":"0","w":"900","h":"1350"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/408261399_18298926898182513_400714301306736873_n.jpg","crop":{"x":"0","y":"109","w":"1080","h":"811"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/408261399_18298926898182513_400714301306736873_n.jpg","crop":{"x":"0","y":"184","w":"1080","h":"720"},"action":"none","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"sx_mobile":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/408261399_18298926898182513_400714301306736873_n.jpg","crop":{"x":"0","y":"15","w":"1080","h":"1321"},"action":"none","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) [681070] => article Object ( [absnum] => 681070 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => zirka-vsi-zhinki-vidmi-shennen-doerti-rozpovila-shcho-diznalasja-pro-zradu-cholovika-pered-operatsijeju-na-mozku [title] => Зірка "Всі жінки відьми" Шеннен Доерті розповіла, що дізналася про зраду чоловіка перед операцією на мозку [title_short] => [meta_title] => Зірка "Всі жінки відьми" Шеннен Доерті розповіла, що дізналася про зраду чоловіка перед операцією на мозку [meta_keywords] => новини шоу-бізнесу, Шеннен Доерті, Шеннен Доерті рак, у Шеннен Доерті виявили метастази в головному мозку, Шеннен Доерті чоловік, Шеннен Доерті розлучається з чоловіком [meta_description] => "Дізналася про зраду перед операцією на мозку": Зірка "Всі жінки відьми" Шеннен Доерті розкрила причину розлучення з чоловіком [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Зірка культового серіалу 2000-х "Всі жінки відьми" ("Зачаровані") Шеннен Доерті вперше розповіла про причини розлучення з чоловіком - фотографом Куртом Ісварієнком через 11 років шлюбу. У своєму подкасті "Давайте прояснимо з Шеннен Доерті" артистка зізналася, що дізналася про зраду чоловіка напередодні операції з видалення пухлини в мозку.

- Я лягла на операцію рано-вранці, після того, як дізналася, що моєму шлюбу прийшов кінець, що у чоловіка був роман протягом двох років, - зазначила зірка. - Зрештою, я просто відчула себе неймовірно нелюбою для людини, з якою була 14 років і яку любила всім серцем. Він не пішов на операцію [підтримувати мене], хоч він дуже ясно дав зрозуміти, що хоче піти. Але я не могла піти на операцію, якщо б він там був. Я почувала себе такою зрадженою.

За словами Доерті, вона "страшно боялася" хірургічного втручання і думала, що в результаті помре чи втратить здатність говорити чи ходити. Під час операції Шеннен підтримували мама, брат та найкращі друзі. Актриса також уточнила, що з того часу буквально "одержима" бажанням дізнатися правду про невірність свого колишнього чоловіка.

- Якщо ви прожили 14 років разом і зрадили, хіба ця людина не заслуговує на абсолютну правду, незалежно від того, наскільки це її ранить? - сказала вона.

Шеннен подала на розлучення з Куртом у квітні цього року, проте у заяві про розірвання шлюбу було зазначено, пара розійшлася ще у січні. Вони не мали спільних дітей.

У зірки "Беверлі-Хіллз" та "Всі жінки відьми" виявили рак грудей у ​​березні 2015 року, але вона приховувала це від ЗМІ. Актриса пройшла кілька курсів променевої та хіміотерапії, зробила операцію з видалення молочних залоз, досягнувши ремісії. Через два роки у неї стався рецидив хвороби. У червні 2023-го Доерті відверто розповіла про те, що у неї виявили четверту стадію раку, а пізніше і метастази в головному мозку. Влітку вона перенесла операцію видалення пухлини в головному мозку, проте пізніше стало відомо, що хвороба поширилася на кістки. Сама Шеннен продовжує боротьбу з раком та каже, що її ще рано ховати.

[category] => 2850 [categories] => [categories_seo] => [type] => 2097152 [position] => 342735 [adate] => 1701936720 [publication_date] => [adate_day] => 1701907200 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701936721 [changed] => 1701943949 [userid] => 40766 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Артистка зізналася, що з того часу буквально "одержима" бажанням дізнатися правду про невірність свого колишнього чоловіка.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => Weiss Eubanks/NBCUniversal/NBCU Photo Bank via Getty Images [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 40766 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 910134662 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-1235635704.jpg","crop":{"x":"0","y":"138","w":"3000","h":"1600"},"action":"none","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-1235635704.jpg","crop":{"x":"0","y":"167","w":"3000","h":"1567"},"action":"none","format":"original"},"chronicle":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-1235635704.jpg","crop":{"x":"834","y":"0","w":"1333","h":"2000"},"action":"none","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-1235635704.jpg","crop":{"x":"169","y":"0","w":"2663","h":"2000"},"action":"none","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-1235635704.jpg","crop":{"x":"0","y":"0","w":"3000","h":"2000"},"action":"none","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"sx_mobile":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-1235635704.jpg","crop":{"x":"675","y":"0","w":"1635","h":"2000"},"action":"none","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) ) [categories] => [count_sql] => SELECT COUNT(DISTINCT a.absnum) cnt FROM articles a, articles_pages a_p /* /ua/culture/a668095-zjomki-z-rosijanami-koshmal-cherez-politichnu-nesvidomist-a-dlja-zhurakivskoji-tse-buv-sprotiv */ WHERE a.approved = 1 and a.absnum = a_p.article AND a_p.absnum = 2850 and a.langid = 2 and a_p.adate < UNIX_TIMESTAMP() AND a_p.adate >= 1701883100 [dictsdata] => Array ( ) ) 1
Завантажити ще

Зйомки з росіянами: Кошмал через політичну несвідомість, а для Жураківської це був спротив

Зйомки з росіянами: Кошмал через політичну несвідомість, а для Жураківської це був спротив
Фото: Instagram.com/smorkovkina/

Сьогодні українські актори в один голос заявляють: більше ніхто з них зніматися з росіянами не буде. Але такі ж слова звучали і після вторгнення Росії у нашу країну в 2014-му, проте за кілька років все зійшло нанівець – в наше кіно знову почали запрошувати російських артистів, які почувалися тут наче вдома. Багатьох таке «примирення» дратувало, але, як кажуть самі актори, виходу не було – ти міг або погоджуватися на такі умови продюсерів, або просто сидіти вдома. До того ж, кажуть, не було усвідомлення того, наскільки все це небезпечно.

Що тепер говорять українські зірки про зйомки з росіянами та які висновки зробили – у їхніх історіях.

Олеся Жураківська: Держава не забороняла росіянам тут спокійно працювати

Олеся Жураківська згадує, що знімалася у серіалі «Кріпосна» з великим задоволенням. Та зараз їй прикро усвідомлювати, що працювала поруч із людьми, які були не гідні навіть ступати на нашу землю. Розповідаючи про Соню Прісс, Катерину Ковальчук, Максима Радугіна та Михайла Гаврилова, акторка зізнається, що відчуває до них огиду.

- Відчуваю відразу і огиду стосовно цих людей, які, працюючи у нас, сколотили великі статки, стали популярними, зробили собі імена. Це стосується і Каті, і Соні. То й же Діма Пчела. Про акторів «Сватів» взагалі мовчимо - скільки вони тут знімалися, скільки вони тут назаробляли, як їх тут приймали і любили! Цих людей просто немає для мене, – говорить Жураківська в інтерв’ю YouTube-каналу Rostyslove Production

На питання про те, чому вона продовжила зніматися з російськими акторами після 2014 року, Олеся відповіла, що у себе вдома має більше прав, ніж росіяни, тому відмовлятися від свого – несправедливо:

- Я вдома знімалася, це державна політика. Наша держава не відмовляла росіянам в тому, щоб вони тут спокійно працювали. Мені здавалося несправедливим, що українські актори повинні відмовлятися від можливості грати, заробляти, набувати досвіду, - пояснює вона. - Через що? Через те, що держава не забороняє приїздити сюди росіянам і зніматися? Я вважаю, що у своїй державі я маю більше прав, ніж росіяни. Тому це мій був спротив. І не завжди це було просто на майданчику. Я завжди позиціонувала себе як українка. Були моменти, коли я виховувала колег, зупиняла, коли було якесь хамство, і казала їм, що вони у мене у гостях, це моя земля.

Акторка каже, що навіть якби вона публічно виступила проти зйомок із росіянами, її голос цю політику б не змінив.

- Поки державна політика була така, мій голос нічого б не зупинив. Я в цьому впевнена, - продовжує Олеся. - Я намагалася на своєму місці зробити те, що я можу. Для себе, для своїх колег, щоб захистити наші інтереси.

Олеся Жураківська в ролі кухарки Павлини у серіалі «Кріпосна». Фото: Instagram.com/zhurakivska_olesya

Олеся Жураківська в ролі кухарки Павлини у серіалі «Кріпосна». Фото: Instagram.com/zhurakivska_olesya

Міла Сивацька: Трішки по-іншому дивилася на світ

Міла Сивацька погодилася на роботу в Росії після 2014 року, бо, за її словами, була ще зовсім юною і несвідомою, і сьогодні шкодує про це. Акторка прожила там три з половиною роки і знялася в багатосерійному комедійному серіалі «Гранд» та серії фільмів «Останній богатир» від компанії «Уолт Дісней Компані СНД».

- Це був «Дісней». У мене тільки почалося життя. Я мріяла про велике кіно. Спробувала вступити в інститут ім. Карпенка-Карого – мене не взяли. І от я сиджу і думаю, що мені далі робити в житті. І мене запрошують на проби в діснеєвському фільмі. Я була дуже шокована. Я тоді взагалі не думала ні про що, - розповіла Міла в інтерв’ю Аліні Доротюк. - Якби мені було не шкода, я б, напевно, тут не сиділа, і коли почалася війна, поїхала б кудись шукати нову долю. Я ж цього не зробила. Я залишилася тут. Вибачилася, допомагаю, даю робочі місця, я на місці і нікуди не виїжджала. І зараз тут. Я не відчуваю сором, що колись працювала в Росії. Бо я розумію - ось так сталося, ось така я була несвідома. Я тоді трішки по-іншому дивилася на світ. В мене була мрія, і я просто була щаслива, що мала змогу її втілити. В Україні на той момент знімали дуже мало, а акторів дуже багато. Я хотіла там навчитися грати, бо не вчилася на акторському.

Чому Москва справляла враження? Бо коли у нас знімався один фільм, у них таких фільмів знімалося 20. І ти мав шанс туди потрапити. А тут мене на такі проби ніколи не запрошували. До Москви до мене відносились як до акторки 40-серійки «Мереживо долі». І в мене тоді не було багато шансів, що робити. І коли мене вже затвердили, я вирішила, що не буду від цього відмовлятися.

Нині акторка каже, що не хоче більше бачити тут російських акторів, і вважає, що має бути на тисячу відсотків сепарація від росіян.

- Щоб більше таких випадків, як зі мною, не було. Щоб більше ні в кого не було сумнівів, хто ми, яка в нас ідентичність і чому треба розмовляти і знімати українською, - продовжує вона.

На запитання, чи варто запрошувати так званих хороших росіян після нашої перемоги до нас та чи стала б вона з такими акторами, як Дмитро Назаров, в один кінопроєкт, Сивацька відповіла:

- Зараз для мене допустимо з 3-4 акторами, які показали себе людьми, просто не обривати зв’язок і привітати їх із днем народження. Бо я відчуваю, що вони мене не зрадили, що підтримали мене морально. Адже коли сто людей роблять по-іншому, це цінно. Я розмовляла зі своїм психологом, що хочу позбутися всіх контактів, і я їй дуже вдячна за те, що вона допомогла мені завершити так, щоб я могла йти далі, щоб мене це не бентежило, я не відчувала болю, щоб все просто зупинилося. Я на даний момент життя не хочу бачити нікого. Тим паче, щоб хтось, як Молочніков, їхав до нас, щось знімав (у березні цього року російський режисер приїхав в Україну і мав намір знімати тут кіно про дітей із Бахмута. - Авт.). Я за повну сепарацію. Розумію, що в цій сепарації ми знайдемо щось своє, те, що дуже важливо знайти. Це, мені здається, має закінчитися. І я починаю з себе і закінчую це зі свого боку. Їх просто не має бути в нашому інфополі. Треба відписатися, заблокувати, закрити.

Міла Сивацька погодилася зніматися у Росії, бо хотіла навчитися грати. Фото: Instagram.com/mila_sivatskaya/

Міла Сивацька погодилася зніматися у Росії, бо хотіла навчитися грати. Фото: Instagram.com/mila_sivatskaya/

Олександр Яцентюк: Грали в спектаклях, які засуджували початок війни

Виконавець головної ролі у фільмі «Памфір» Олександр Яцентюк зізнався, що в 2011 році поїхав навчатися до Росії на експериментальний курс. Там же актор зустрів і початок війни Росії проти України, але продовжив грати у спектаклях, бо вважав це необхідністю.

- У 2011 році оголосили набір до творчої майстерні Варлей та Горянського в Росії. Тоді зібралися актори майже з усіх куточків України, і нас привезли в Москву. Проте уже після приїзду виявилося, що в нас буде викладати Володимир Мірзоєв, більш відомий як кінотеатральний режисер. Знаєте, і нам у цьому плані пощастило, бо Мірзоєв в дуже сильній опозиції – він проти Путіна, - розповідав Олександр Яцентюк в інтерв’ю 24 каналу. - З 2009 року він почав свою боротьбу проти диктатури, яку бачив у перспективі. Там же, у Москві, ми всі зустріли початок війни на сході України, грали в спектаклях, які засуджували ці дії. Тобто спроби всередині «логова» були, комусь цю роботу теж потрібно було робити. І нам довелося долучитися до цієї справи – тоді мені здавалося, що це необхідність.

Олександр Яцентюк працював, за його словами, всередині «логова». Фото: Facebook.com/pamfirfilm

Олександр Яцентюк працював, за його словами, всередині «логова». Фото: Facebook.com/pamfirfilm

Тарас Цимбалюк: Це все були прояви низької свідомості

Тарас Цимбалюк шкодує, що не відмовився від роботи з росіянами раніше. Ба більше – декого з них актор вважав своїми друзями, та після 24 лютого вони виявилася «звичайним шматком лайна», підтримавши російський терор в Україні.

- Мене дуже дивувало, що сюди возять те, що непотрібно там. Вони стали зірками тут, а там їх ніхто взагалі не знає. Це мене бісило. Шлак, який не потрібний у Росії. Так 80% всього робилося, - розповідав Тарас Цимбалюк в проєкті «Як ти?». - Зараз українські актори зайняли дуже патріотичну позицію. Сподіваюся, що не буде так, як після 2014-го. Як ми ховали Героїв Небесної Сотні під «Піккардійську Терцію» на Майдані, і всі кілька років говорили: «Не дай бог сюди хоч один росіянин приїде – все, їм тут тринда». Ясно, що все якось замилилося. Ми з ними благополучно всі ці роки знімалися, на превеликий жаль. Я шкодую про це. Це все прояви низької свідомості, якщо бути відвертим.

Цимбалюк шкодує, що знімався та товаришував з росіянами. Фото: Instagram.com/taras.tsymbaliuk/

Цимбалюк шкодує, що знімався та товаришував з росіянами. Фото: Instagram.com/taras.tsymbaliuk/

Анастасія Цимбалару: Треба цю ситуацію прийняти та відпустити

Анастасії Цимбалару прикро, що всю відповідальність за спільні зйомки з росіянами нині покладають на акторів. Анастасія каже, що вони були змушені приймати умови, які диктували продюсери, канали та продакшени, інакше вони просто сиділи б вдома.

На запитання KP.UA, чому раніше майже ніхто не говорив так відверто про нерівні умови зйомок, другий сорт та утиски, Цимбалару зізнається, що це намагалися вирішити завжди. Просто робили це не в публічній площині.

- Ця проблема була завжди. І вирішувати її намагалася не в публічному просторі, а з тими, хто міг у цій ситуації якось повпливати - з продакшнами, продюсерами, телеканалами, - розповідає акторка. - Але оскільки частіше за все гроші давала росія, то й умови диктувала вона. Останніми роками перед повномасштабним вторгненням ми і так зробили великий крок вперед - українські актори нарешті почали отримувати головні ролі у проєктах з росіянами, але цінності своїх акторів не було. І, на жаль, навіть зараз це не змінилося. Що буде після перемоги - подивимося. Але мені здається, що на культурному фронті все тільки розпочнеться.

Анастасія каже, що нині треба відмовитися від усіх стрічок, де грали росіяни.

- Так, шкода цього. Але хто заважав затвердити на головну роль українського актора? Більш того, на останньому етапі проб «Ворожки» я проходила кастинг саме з українським артистом, який ідеально підходив на цю роль, але взяли чомусь росіянина. Треба тепер нести цю відповідальність, - продовжує вона. - Шкода, що тепер через цього росіянина нашу роботу ніхто не побачить. Але показувати це по національному телебаченню теж не можна, навіть якщо буде дубляж. Треба цю ситуацію прийняти, відпустити та зосередитися на нових українських проєктах з нашими акторами та нашою мовою. Кожен у цій війні платить свою ціну. Втрачений проєкт чи гроші, вкладені у нього, - далеко не найгірша ціна. Тож хай такі проєкти залишаються у пам’яті, як досвід, а нам треба йти далі та створювати нове українське кіно.

Анастасія Цимбалару вважає, що все треба лишити в пам’яті і працювати над новим українським кіно. Фото: Instagram.com/nastya_tsymbalaru/

Анастасія Цимбалару вважає, що все треба лишити в пам’яті і працювати над новим українським кіно. Фото: Instagram.com/nastya_tsymbalaru/

Андрій Бєдняков: Вони знали, що для мене Крим – це Україна

Андрій Бєдняков зізнається, що йому соромно за те, що він продовжував працювати в Росії після 2014 року, але наголошує, що у нього завжди була чітка позиція щодо Криму та Донбасу.

- Чи соромно мені за те, що я працював? Соромно. Розумію зараз, скільки там було таких «z» і «v». Я знімав у Москві проєкти. Але я ніколи не знімав з людьми, які б підтримували Путіна. Ніколи. Це була моя основна умова. Я не знімався з ними і не запрошував у свої проєкти людей, які його підтримували. Це мене не виправдовує, і я не намагаюсь виправдовуватися. Знімався? Знімався. Мудак. Продавав тоді? Продавав. Мудак. Але у мене завжди була чітка позиція, і там її всі знали. Вони знали, що для мене Крим – це Україна. Єдина помилка, що я думав, що вони (влада. – Авт.) домовляться. Бо мене завжди вчили домовлятись. Я думав, що це цивілізований світ, і все буде добре. Я був упевнений, що все заберуть назад, – розповів Бєдняков в інтерв‘ю Раміні Есхакзай

До того ж телеведучий вважає, що і тодішня влада робила недостатньо для усвідомлення всього, що насправді відбувається. Наприклад, не називала війну – війною:

 - Мені здається, і наша влада, та, яка була на той момент, недостатньо робила, щоб ми зрозуміли, що у нас забрали шматок землі. Зараз ми розуміємо, що це війна, а тоді - антитерористична операція, хтось кудись поїхав… Я кажу так, як про це нам говорили. І я думаю: ну зараз все буде нормально, все зміниться і все назад повернеться.

Бєдняков каже, що хоч і працював в Росії, за що йому соромно, але не знімався з людьми, які підтримували режим. Фото: Instagram.com/biedniakov/

Бєдняков каже, що хоч і працював в Росії, за що йому соромно, але не знімався з людьми, які підтримували режим. Фото: Instagram.com/biedniakov/

Анна Кошмал: Не було розуміння, чому це небезпечно

Анна Кошмал пояснила, чому її позиція стосовно росіян кардинально змінилася 24 лютого. Акторка зізнається, що раніше не була політично свідомою.

- По-перше, ми не усвідомлювали масштаби. До 24 лютого не було такої свідомості, відверто. Не було такої свідомої позиції. От скажіть мені: у кого була така свідома позиція, що ось-ось почнеться війна? І наскільки це небезпечно? В моєму колі не було таких людей, які б могли, наприклад, донести мені таку думку, - розповідає Кошмал в інтерв’ю Аліні Доротюк. - Я насправді багато думала: де цей момент цієї свідомості, де він загубився чи де з’явився, як взагалі це було. Я була дитиною. У 2014 році мені було 19. Я не була політично свідомою. Це правда. В моєму колі ми не обговорювали політику, в нас не було таких тем, ми були підлітками. І на офіційному державному рівні дозволялося показувати російські серіали, дозволялося знімати російське кіно. Тому не було розуміння, чому це небезпечно. Тоді звідки в мене могла взятися ця позиція – у несвідомому віці в таких умовах? Я досі не можу дати собі цю відповідь.

На запитання, чому вона погодилася зніматися в останньому сезоні серіалу «Свати», який дознімали у 2021 році, у той час, як Федір Добронравов відкрито підтримував Росію та анексію Криму, акторка відповіла:

- Для мене «Свати» – це не Добронравов, не Кравченко, не Добринін чи Артем’єва. Для мене «Свати» – це Андрій Яковлєв (режисер. – Авт.). Це людина, яку я безмежно поважаю і працювати з якою – величезне задоволення. Усі знають, що це чи не єдиний майданчик якісного крутого кіно, про яке мріє кожен актор саме під його керівництвом. Він для мене як батько. Це людина, яку я дуже поважаю і до якої прислуховуюся в першу чергу. Для мене «Свати» – це він, і я йшла за ним.

Кошмал зізнається, що у 2014-му їй було 19 і вона не усвідомлювала масштабів того, що відбувається. Фото: Instagram.com/smorkovkina/​

Кошмал зізнається, що у 2014-му їй було 19 і вона не усвідомлювала масштабів того, що відбувається. Фото: Instagram.com/smorkovkina/​