Завантажити ще

Вирвано з контексту: учасниця "Від пацанки до панянки" пояснила мовний скандал у сусідському чаті

Вирвано з контексту: учасниця
Фото: instagram.com/irasliunko/channel

Учасниця шоу "Від пацанки до панянки" і "Супермама" Ірина Слюнько, яка потрапила в скандал через скандальні заяви про мову в чаті ЖК, розповіла в соцмережах, що її слова були вирвані з контексту. За словами Ірини, у листуванні вона посварилася з сусідами, коли ті відмовилися переставити машину на її прохання.

- Друзі, всім привіт. Я з ранку прокинулася відомою, у поганому значенні. Я просто в шоці. Ми вчора посварилися у групі нашого ЖК. Ребят, це просто вирвано з контексту. Ми попросили прибрати машину, бо не могли виїхати. Мені почали писати нібито "А що у селянки з'явилася машина?". Там було багато листування, вони взяли записали [відео з фрагментом аудіозапису] і мене зробили якоюсь конченою людиною. Я розумію, що чорний піар – це також піар. Але я шокована... Я завжди була за Україну, люблю і пишаюся нею, я залишаюся в Україні. Завжди говорила як російською, так і українською, - зазначила у сторіс Instagram Ірина.

Слюнько додала, що отримувала погрози від мешканців ЖК. Вона також надала скрині інших мешканців будинку, які підтверджують, що в опублікованому відео її слова було вирвано з контексту.

- А з приводу "київського бомонду" я говорила про мешканців ЖК "Нова Англія", які мені писали та погрожували. Я теж зробила скрини і теж скаржитимуся на це. Мені погрожують, що робити? Мені кажуть, що зараз мене вже ТСН показують. Ось ребят, мені теж дуже прикро. Я зроблю зараз запис екрану [чату] і виставлю, щоб люди бачили правду! – уточнила вона.

Фото: instagram.com/irasliunko/channel

Фото: instagram.com/irasliunko/channel

Фото: instagram.com/irasliunko/channel

Фото: instagram.com/irasliunko/channel

Історія скандалу

Телеграм-канал Київ INFO запостив відео з аудіозаписом, де учасниця реаліті-шоу сказала, що їй все одно, якою мовою говорити, оскільки вона "все життя прожила в російськомовному Херсоні". У листуванні Слюнько також почала принижувати інших учасників чату за їхню позицію, назвавши "київський бомонд кон**ними гнидами", чим обурила користувачів соцмереж.

Новини по темі: Мови скандал