Завантажити ще

Українська стала 10-ю мовою, якою доступний аудіогід у Луврі - російської серед них немає

Українська стала 10-ю мовою, якою доступний аудіогід у Луврі - російської серед них немає
Фото: t.me/FirstLadyOfUkraine

В одному з найбільших у світі музеї – у французькому Луврі, запровадять аудіогід українською мовою. Про це повідомила у своєму Телеграм-каналі перша леді Олена Зеленська.

- Масштаб проекту величезний, адже експозиції музею охоплюють 10 тисяч років історії! Зараз у Луврі доступний аудіогід 9 мовами (російської, до речі, серед них немає), і до них додасться українська. Це знак поваги до нашої країни від музейних інститутів світу, - повідомила Зеленська.

Як зазначила дружина президента, відповідний меморандум було підписано між Лувром, Мінкультом та посольством України в Парижі.

- Сьогодні підписали відповідний меморандум між Лувром, МКІП України та нашим посольством у Парижі. У меморандумі також зафіксовано наміри сторін розширити співпрацю між фахівцями Лувру та музеями України щодо збереження та реставрації об'єктів культурної спадщини, - наголосила перша леді.

Йдеться про Музей Лувру, розташований у центрі столиці Франції - у Парижі. Установа є одним із найбільших та найпопулярніших у світі художніх музеїв. До початку пандемії коронавірусу в Луврі щороку налічувалося близько 10 мільйонів відвідувачів.

Фото
Фото
13 Грудня 202220:20