Завантажити ще

Син музиканта гурту Radish Бена Квеллера загинув у ДТП у віці 16 років

Син музиканта гурту Radish Бена Квеллера загинув у ДТП у віці 16 років
Фото: Alberto E. Rodriguez/Getty Images

Син американського співака та композитора Бена Квеллера Доріан Зєв загинув у ДТП у віці 16 років. Про трагічну смерть спадкоємця музикант повідомив у Instagram, опублікувавши його архівний знімок. Точні обставини аварії поки що не розголошуються.

- Не може бути, щоб я це друкував, але це так. Наш син Доріан Зев Квеллер загинув минулої ночі. Йому було лише 16 років, і він був справжньою легендою. Найдобріша, ніжна душа, друг для всіх. Якщо ви його знали, ви знаєте. Ми ніколи не зможемо забути його, поки ми тут, на Землі, – зазначив Бен.

За словами Квеллера, його син був музикантом-початківцем, раніше записав кілька пісень під ім'ям Зев. Підліток мав дати свій перший концерт через два тижні на конференції South by Southwest у Техасі.

- Будь ласка, збережіть його душу живою своїми спогадами та музикою, яку він створив. Доріан Зев писав і записував пісні щодня. Справжній поет із того самого дня, як він почав говорити. Тільки кілька його записів було випущено, але він був на шляху до слави і був схвильований своєю кар'єрою. Він мав стільки планів! Його перший виступ був [запланований] за два тижні на SXSW. У моєму останньому повідомленні з ним йшлося про продукти, які він хотів зробити. Мій маленький хлопчик був на старті, а попереду у нього було таке велике життя... Я гадки не маю, чому відбуваються такі речі. Ми в повному шоці і не знаємо, що на нас чекає в майбутньому. Ліззі, Джуда і я не уявляємо, як упоратися з цією катастрофою. Дякую за ваші молитви та підтримку, і ми просимо вибачення, якщо ми повільно відповідаємо на повідомлення, – написав музикант.

Бен Квеллер - музикант, композитор та ексучасник гурту Radish. Він почав займатися музикою з ранніх років, а у 7 завдяки батькові вже вмів грати на барабанах. У 19 років пішов з гурту і зайнявся сольним проєктом, випустивши чотири міні-альбоми. Платівки були записані у його квартирі на портативному комп'ютері. У 2015 році він також записав дует зі співачкою Селеною Гомес, а 2019-му відкривав стадіонні концерти Еда Ширана.

Артист одружений. Крім сина Доріана Зева, від цього шлюбу в нього також є дочка та син.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ben Kweller (@benkweller)