Завантажити ще

Помер лідер та засновник рок-гурту "Мертвий Півень" Любомир Футорський

Помер лідер та засновник рок-гурту
Фото: facebook.com/lyubomir.futorskiy

Український музикант та один із засновників гурту "Мертвий Півень" Любомир Футорський помер у віці 50 років. Про це повідомила у соцмережах подруга Любомира, генеральний директор Музею історії міста Києва Діана Попова. Причина його смерті поки що невідома.

- Цей день продовжує бути жахливим на втрати - перестало битися серце Любомира Футорського... Твій голос у цьому "Поцілунку" назавжди залишиться з нами. Спочивай у Бозі, брате. Вдалого тобі переходу, – написала у Facebook Попова.

Футорський родом зі Львова. Почав займатися музикою за часів навчання у Львівському університеті ім. І. Франка. Тоді ж і заснував гурт "Мертвий Півень" разом із Місько Барбарою та Романом Чайкою. Музиканти здобули перше визнання, граючи на акустичних інструментах. Вперше гурт виступив на фестивалі "Вивих" у 1990 році, а через рік був учасником фестивалю "Червона Рута" і записав свій дебютний альбом "ЕТО" (1991). Пізніше Футорський пішов із колективу, але іноді брав участь у записах і концертах групи. За 30 років у складі колективу "Мертвий Півень" змінилося близько 20 музикантів. У 2011 році гурт фактично припинив свою творчу діяльність.

За півтора року до смерті Футорського, у жовтні 2021-го, на 50-му році життя помер співзасновник колективу "Мертвий Півень" Місько Барбара.

Любомир Футорський у студентські роки Фото: facebook.com/lyubomir.futorskiy

Любомир Футорський у студентські роки Фото: facebook.com/lyubomir.futorskiy

 

Новини по темі: Втрати